Kerintis padūmavusių akių žvilgsnis. Kaip tokį turėti?

Grožio akademija Profesionalūs patarimai man Kerintis padūmavusių akių žvilgsnis. Kaip tokį turėti?

Ruošdamosios šventiniam vakarėliui didesnį dėmesį skiriame makiažui – norime išraiškingo, kerinčio ir patraukiančio dėmesį. Pribloškiamam įspūdžiui sukurti geriausiai tinka vis dar populiarus ir mėgstamas padūmavusių akių makiažas. Jį nesunkiai galite pasidaryti ir pačos, pasinaudodamos mūsų patarimais.

  • Sutvarkykite antakius ir paruoškite akių vokus. Koreguoti antakių formą ir paryškinti jų spalvą su specialiu pieštuku galite ir pati. Tačiau, jei Jūsų antakiai itin tankūs arba šviesūs, rekomenduojama apsilankyti pas kosmetologę.  Akių vokus galite padengti šešėlių pagrindu, tuomet šešėliai išsilaikys ilgiau. Kad šešėliai vakarop nesusikauptų akių kampučiuose ar raukšlelėse, nenaudokite veido kremo, kuriuose yra aliejaus.
  • Akis apveskite kontūriniu pieštuku. Pradėkite nuo vidinio akių kampo ir brėžkite išorinio link. Liniją šiek tiek paplatinkite ties viršutinių blakstienų viduriu. Kontūrinį pieštuką rinkitės tokio pat atspalvio kaip ir akių šešėlius. Populiariausi – juoda, ruda ir pilka. Rinkitės violetinės, mėlynos ar tamsiai žalios spalvos kontūrinius pieštukus, jei norite tepti ryškesnius šešėlius, pavyzdžiui, alyvinės spalvos, kuri, beje, leidžia sukurti itin išraiškingas akis. Apatinę akių liniją galite nubrėžti ir naudodamos tik šešėlius.
  • Pažaiskite su akių šešėliais. Išsirinkite vienodo atspalvio, bet skirtingo intensyvumo šešėlius: šviesų, vidutinį ir tamsiausią. Ant viršutinio voko ir ties antakio linija tepkite šviesiausios spalvos šešėlius, nuo blakstienų augimo linijos iki voko raukšlės – vidutinės spalvos, o nuo kontūriniu pieštuku nubrėžtos linijos voko raukšlės link – tamsiausios spalvos. Intensyviai paryškinkite akių kampučius ir ties blakstienų augimo linija.
  • Akcentuokite. Norite vakarėlio metu spindėti? Makiažą saikingai papuoškite blizgučiais. Blakstienas atidžiai padažykite blakstienų tušu – šepetėliu pirmiausia patepkite galiukus, tada perbraukite per visą blakstienų ilgį. Blyški lūpų spalva Jums suteiks elegancijos.

Spindėkite, kerėkite, žavėkite!