|
|
Dabar „Camelia“ dar patogesnėje vietoje
Ukmergės gyventojai jau pastebėjo, kad „Camelia" vaistinė anksčiau veikusi Vytauto g. 16, persikėlė į patogesnę gyventojams vietą - Kęstučio a. 16.
Vaistinės darbuotojos sako, kad Ukmergės gyventojai jau spėjo įvertinti naujosios vaistinės privalumus: „Žmonės džiaugiasi, kad dabar vaistinė įsikūrė patogesnėje vietoje, miesto centre, - kalbėjo vaistininkė Živilė Morkūnienė, - O mums svarbu, kad dabar galime pakviesti pirkėjus į modernesnę ir jaukesnę vaistinę."
Ilgus metus farmacijos srityje dirbanti specialistė teigė, kad Ukmergės gyventojai labai išsiskiria iš kitų miestų gyventojų. Ukmergiškiai ypač rūpinasi savo sveikata ir dažnai konsultuojasi su vaistininkais. „Didžiąją dalį pirkėjų jau gerai pažįstame. Vertiname žmonių mums rodomą pasitikėjimą, kuomet ateinama pasikonsultuoti, pasiklausti patarimo, pasiguosti užklupus ligai. - sakė vaistininkė. - Tai rodo, kad esame vertinami ir mėgiami, todėl norime dar labiau stengtis dėl mūsų pirkėjų."
Atidarymo proga vaistinėje „Camelia" visoms prekėms iki vasario 21 d. bus taikoma 20 proc. nuolaida*. *Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos akcijos prekėms. Nuolaida netaikoma kompensuojamųjų vaistų ir med. prekių priemokai.
|