Visą dieną išliekantis makiažas vasarą – misija įmanoma

Šiltuoju metų laiku moterys priverstos dažniau žvilgterėti į veidrodėlį ir pasitikrinti, ar makiažas yra savo vietoje. Įprasti vasaros palydovai, tokie kaip karštis, prakaitas ir vanduo yra didžiausi įprastos dekoratyvinės kosmetikos priešai. Dėl šios priežasties vandeniui atspari kosmetika yra nepamainoma vasarą ir užima garbingą vietą turbūt kiekvienos moters kosmetinėje.
Skaityti plačiau...

Plaukai greitai riebaluojasi ne tik vasarą – kodėl ir ką daryti?

Sveiki ir gražūs plaukai ne tik moterų, bet ir vyrų puošmena. Tačiau ne visus jie džiugina. Greitai besiriebaluojantys plaukai jų savininkams sukelia nemažai rūpesčių. Šią vasarą, kai saulė mus lepina, daugiau prakaituojame, tad ir riebių plaukų problemos dar paaštrėja.
Skaityti plačiau...

Visuomenės nuomonė: geriausią reputaciją Lietuvoje turinti įmonė – „Camelia“

Nuomonių lyderiai ir sprendimų priėmėjai geriausiai vertina šalyje veikiančių informacinių technologijų įmonių ir paslaugų centrų, o šalies visuomenė – vaistinių ir mažmeninės prekybos tinklų reputaciją. Šiemet renkant 15 įmonių, turinčių geriausią reputaciją tarp šalies gyventojų, pirmą kartą į pirmą vietą pakilo mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“.
Skaityti plačiau...

Kaip tinkamai paruošti veidą ir blakstienas, kad vasarą makiažas išliktų ilgiau

Karštis, drėgmė ir saulė – ne patys palankiausi faktoriai, norint išlaikyti tobulą makiažą visą dieną. O juk tai ypač svarbu šiuo metu, kai vestuvių, krikštynų ir kitų svarbių švenčių maratonas tik įsibėgėja. Tad kaip karštą vasaros dieną išsaugoti makiažą kuo gaivesnį?
Skaityti plačiau...

Specialistai įspėja: pasirūpinkite lauke žaidžiančių vaikų odos apsauga

Vasara vaikams – žaidimų ir pramogų lauke, nesibaigiančių maudynių ir smėlio pilių statymo metas. Nors ir rekomenduojama mažiesiems kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, tačiau specialistai įspėja tėvus, kad jie išliktų budrūs ir tinkamai pasirūpintų lauke žaidžiančių vaikų oda.
Skaityti plačiau...

Kaip prižiūrėti plaukus šiltojo sezonu metu?

Atėjus šiltajam metų sezonui dažnas norime pasidžiaugti geru oru, skubame atostogauti ir pailsėti gamtoje. Išvarginti karščių skubame atsigaivinti vandens telkiniuose arba baseinuose bei mėgautis saulės voniomis. Tačiau visi šie malonūs užsiėmimai gali tapti tikru priešu plaukams.
Skaityti plačiau...

Kokias kosmetikos priemones būtina turėti atostogaujant?

Vasara – atostogų metas. Bene, svarbiausias pasiruošimas prieš kelionę – susikrauti lagaminą ir nepamiršti pačių būtiniausių daiktų. Atostogų kosmetikos krepšelis dažniausiai būna itin planuojamas. Tai aktualu ypač skrendantiems tik su rankiniu bagažu, kur įsidėti galima ne daugiau kaip 10 vienetų talpų, kurių tūris neviršija 100 ml, o kur dar taupoma vieta lagamine. Tačiau net ir vykstant į tokią kelionę itin svarbu pasirūpinti savo odos ir kūno priežiūra.
Skaityti plačiau...

„Camelia“ išdalino 25 metų jubiliejaus didžiojo žaidimo prizus bei padovanojo automobilį

25 metų metų jubiliejų švenčiantis vaistinių tinklas „Camelia“ savo lojaliems pirkėjams šia svarbia proga nusprendė sukurti tikrą šventę. Beveik du mėnesius organizavo 25 metų jubiliejaus didyjį žaidimą, kurio metu išdalino penkiasdešimt didžiųjų prizų – šaldyvus, televizorius, skalbimo mašinas, o vienam laimingajam padovanojo išskirtinę dovaną – automobilį „Toyota Corolla“.
Skaityti plačiau...

Penki patarimai, kaip tinkamai rūpintis lūpomis vasarą

Vasaros metu rūpintis veido oda ir saugoti ją nuo saulės moterims atrodo įprasta, tačiau dažna dailiosios lyties atstovė kruopščiai besirūpindama veidu pamiršta lūpas, kurioms taip pat reikia skirti dėmesio. Kaip tinkamai jomis rūpintis vasaros metu, pataria mažų kainų vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkė Kristina Zacharevič.
Skaityti plačiau...

Kaip saugiai mėgautis saule ir aprūpinti organizmą taip trūkstamu vitaminu D?

Šį pavasarį orai mus kaip niekad lepina kaitria saule, o ore tvyrantis karštis labiau primena vidurvasarį nei pavasarį, tad dabar turėtume būti atidūs ir pasirūpinti tinkama savo odos apsauga. To nepadarę galime itin pasigailėti. Dėl ultravioletinių (UV) spindulių poveikio gali tekti susidurti ne tik su nudegimu ir fotoalergija, bet ir ankstyvu odos senėjimu, piktybinėmis odos ligomis.
Skaityti plačiau...