Ar žinome, kas labiausiai trikdo mūsų miegą?

Kuris iš mūsų nėra patyręs, ką reiškia, kai iš nuovargio lipte limpa akys, bet užmigti negali. Nors ir tūkstančius avių mintyse suskaičiuotum? O kas nepažįsta jausmo, kai kaskart verčiantis ant kito šono pabundama arba kai naktimis sapnuojasi košmarai? Pakalbėkime apie miegą. Kas jį trikdo ir ką daryti, norint, kad miegas būtų saldus.
Skaityti plačiau...

Kvapai darbingai dienai

Rytinės energijos galima ieškoti ne tik kavos puodelyje. Kvapas, su kuriuo pradėsite rytą taip pat gali lemti visos dienos nuotaiką. Tinkamai pasirinktas aromatas gali tonizuoti, suteikti energijos ir net padidinti darbingumą.
Skaityti plačiau...

Kaip teisinga mityba gali padėti išlaikyti egzaminus?

Prasidėjus egzaminų sesijai mintys apie sveiką mitybą abituriento ir studento galvoje sukasi retai. O be reikalo. Tinkamas mitybos režimas gali padėti pasiekti kur kas geresnių mokymosi rezultatų.
Skaityti plačiau...

Kad nerimas ir įtampa netaptų Jūsų kasdieniais palydovais

Didėjant gyvenimo tempui, vis daugiau žmonių kenčia nuo nervinės įtampos, nerimo ir nemigos. Pastaruoju metu, keičiantis gyvenimo įpročiams, didėjant tempui, šie sutrikimai įgauna epidemijos mastą. Todėl būtent ramybė bei kokybiškas miegas turi neabejotiną svarbą žmogaus gyvenimo kokybei.
Skaityti plačiau...

L. Kazlauskienė: "Motinystė yra stiprus pašaukimas, kurio neveikia laikas"

Kai kurie dalykai niekada nesikeičia. Nesvarbu, jums ketveri ar septyniasdešimt ketveri, kartais pakanka tik užsimerkti ir pagalvoti apie savo mamą ir širdyje iškart pasidaro šilčiau.
Skaityti plačiau...

Kodėl stiklinė vandens veiksmingiau už dietą?

Organizmo valymas – viena populiariausių pavasario tendencijų. Egzistuoja daugybė metodų ir specialių dietų, kurios žada greitai pašalinti iš organizmo susikaupusius toksinus bei padėti numesti svorio ir įgyti daugiau energijos. Vis tik, anot mitybos specialistų, kalbose apie organizmo valymą – kur kas daugiau mitų nei faktų.
Skaityti plačiau...

Pasaulinė sveikatos diena

Pasaulinė sveikatos diena kasmet minima balandžio 7-ąją. Šių metų sveikatos dienos tema - hipertenzijos prevencija.
Skaityti plačiau...

Homeopatija: natūraliai gydo, tausoja, stiprina

Homeopatija – gydymo sistema, kitaip traktuojanti ligą ir vaistus nei įprastinis gydymas. Pagal jos principus liga yra tikslinga organizmo gynybinė reakcija į suardytą pusiausvyrą ir homotoksinus (susikaupusius nuodus toksinus).
Skaityti plačiau...

Slauga namuose – greitesnis būdas pasveikti?

„Jei nori gyventi sau, gyvenk kitiems“, - teigia L. A. Seneka. Pasak filosofo, žmogus, kuris galvoja tik apie save, negali būti laimingas. Kai prarandamas didžiausias turtas – sveikata, sergantysis atsigręžia pagalbos į artimiausius.
Skaityti plačiau...

Apdainuojant moteris

Tą dieną, kai ore nuo pat ryto pasklinda tulpių kvapas, o spalvoti jų žiedai šviečia kas antro praeivio rankose, lengviausia pajusti, kad pagaliau prasidėjo pavasaris.
Skaityti plačiau...