Žiemos kelionių palydovas - maudžiantis pilvas

Kas antras į kalnus ar šiltus kraštus išsiruošęs lietuvis viešnagės metu patiria virškinimo sutrikimų, taip pat dažnai keliautojus kankina alergijos bei ištinka smulkios traumos, sako vaistininkai. Jų teigimu, iš anksto nepasirūpinus, kaip greitai įveikti šiuos negalavimus, atostogos gali būti sugadintos.
Skaityti plačiau...

Specialistai: dalis sportuojančių tai daro neteisingai

Prieš pradedant sportuoti, labai svarbu yra tinkamai paruošti savo organizmą, nes priešingu atveju, ne tik nepasieksite trokštamų rezultatų, bet ir „užsidirbsite“ rimtų nemalonumų - išsekimą, raumenų mėšlungį ir traumas, sako vaistininkai ir gydytojai.
Skaityti plačiau...

Sveikatos horoskopas 2015 Ožkos (Avies) metams

Sužinokite, ką Jums žada 2015 m. sveikatos horoskopas.
Skaityti plačiau...

Per šventes palinkėkime sau sveikatos

Prieš Naujuosius prasidedantis šventinis maratonas atneša į namus jaudulį ir džiaugsmą, bet kartu ir išmuša mus iš įprastų vėžių. Ką daryti, kad kitiems linkėdami sveikatos, nepamirštumėme ir savęs?
Skaityti plačiau...

Lapkričio 18 d. Europos supratimo apie antibiotikus diena

Kasmet lapkričio 18 d. minimos Europos supratimo apie antibiotikus dienos šūkis šiais metais - „Kiekvienas žmogus yra atsakingas už antibiotikų efektyvumo išsaugojimą“.
Skaityti plačiau...

Miško gėrybių mėgėjai neįvertina grybų pavojaus

Įsibėgėjus grybavimo sezonui ir daugėjant grybų kalnų fotografijų socialiniuose tinkluose, rankas trina miško gėrybių rinkėjai, tačiau dalis jų pamiršta, kad grybai gali turėti ne tik vertingų maistinių, bet ir pražūtingų sveikatai savybių.
Skaityti plačiau...

Kas penktas besikreipiantis į vaistinę skundžiasi sveikatos sutrikimais dėl karščių

Nors dauguma Lietuvos gyventojų dejuoja dėl saulės ir šilumos trūkumo, tačiau užklupus didesniems karščiams kas penktas pajunta sveikatos sutrikimus ir kreipiasi pagalbos pas specialistus. Vaistininkai pastebėjo, kad žmonės dažnai neįvertina saulės poveikio ir rizikuoja savo sveikata.
Skaityti plačiau...

J.Anusauskienė: Kas bendro tarp autosporto varžybų ir odos priežiūros?

Pirmą kartą Lietuvoje ir Lenkijoje įvykusio Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo momentus stebėjo bei fotoaparatu fiksavo ir fotomenininkė Jurga Anusauskienė.Pastaruoju metu ji vis dažniau matoma autosporto renginiuose, tačiau žymi moteris nepamiršta, kad aktyvus laisvalaikis vasaros metu veikia ne tik mūsų nuotaiką, bet ir veido odą, todėl jos priežiūrai skiria papildomą dėmesį.
Skaityti plačiau...

Vitaminai ir maisto papildai: išgirsti organizmo signalus ir pasitikėti specialistais

Apie vitaminus ir maisto papildus dažniausiai susimąstome ankstyvą pavasarį, kai po žiemos organizmas tarsi pats prašo pastiprinimo. Tačiau ir karštomis vasaros dienomis organizmas siunčia nerimo signalus, todėl nereikia patiems „išsirašyti vitaminų“, o geriau pasikonsultuoti su specialistais.
Skaityti plačiau...

Specialistai perspėja: birželis – geliančių ir kandančių vabzdžių puolimo mėnuo

Gydytojai ir vaistininkai primena, kad birželis – tai mėnuo, kai įsibėgėja ne tik atostogų sezonas, bet ir trečdaliu padaugėja vabzdžių įgėlimų bei įkandimų skaičius. Lietuvoje gyvenančių vabzdžių įkandimai bei įgėlimai retai kada būna mirtinai pavojingi sveikatai, tačiau specialistai pataria būti budriems, norint išvengti pavojingų sveikatai pasekmių.
Skaityti plačiau...