Vaistinių lankytojams – penki tūkstančiai kilogramų lietuviškų morkų

Lapkričio 8-ąją užėję į vaistines didmiesčių gyventojai gaus neįprastą sveikos gyvensenos receptą – kaip kovoti su ligomis ir virusais, jiems primins dovanotas šviežių lietuviškų morkų ryšulėlis. Pažymėdamas Europos sveikos mitybos dieną, vaistinių tinklas „Camelia“ kartu su Lietuvos daržovių augintojų asociacija penkiuose didžiuosiuose šalies miestuose išdalins net 5 tonas morkų.
Skaityti plačiau...

Ar įmanoma sveikai jaustis sulaukus 60-ies?

Sveikata - tiek fizinė, tiek emocinė būklė pagyvenusiems žmonėms turbūt yra bene svarbiausias gyvenimo kokybės rodiklis. Vidutinė tikėtina gyvenimo trukmė yra vienas svarbiausių gyventojų sveikatos rodiklių, tiksliausiai parodantis mirtingumo skirtumus.
Skaityti plačiau...

Ar žinome, kas labiausiai trikdo mūsų miegą?

Kuris iš mūsų nėra patyręs, ką reiškia, kai iš nuovargio lipte limpa akys, bet užmigti negali. Nors ir tūkstančius avių mintyse suskaičiuotum? O kas nepažįsta jausmo, kai kaskart verčiantis ant kito šono pabundama arba kai naktimis sapnuojasi košmarai? Pakalbėkime apie miegą. Kas jį trikdo ir ką daryti, norint, kad miegas būtų saldus.
Skaityti plačiau...

Kvapai darbingai dienai

Rytinės energijos galima ieškoti ne tik kavos puodelyje. Kvapas, su kuriuo pradėsite rytą taip pat gali lemti visos dienos nuotaiką. Tinkamai pasirinktas aromatas gali tonizuoti, suteikti energijos ir net padidinti darbingumą.
Skaityti plačiau...

Kaip teisinga mityba gali padėti išlaikyti egzaminus?

Prasidėjus egzaminų sesijai mintys apie sveiką mitybą abituriento ir studento galvoje sukasi retai. O be reikalo. Tinkamas mitybos režimas gali padėti pasiekti kur kas geresnių mokymosi rezultatų.
Skaityti plačiau...

Kad nerimas ir įtampa netaptų Jūsų kasdieniais palydovais

Didėjant gyvenimo tempui, vis daugiau žmonių kenčia nuo nervinės įtampos, nerimo ir nemigos. Pastaruoju metu, keičiantis gyvenimo įpročiams, didėjant tempui, šie sutrikimai įgauna epidemijos mastą. Todėl būtent ramybė bei kokybiškas miegas turi neabejotiną svarbą žmogaus gyvenimo kokybei.
Skaityti plačiau...

L. Kazlauskienė: "Motinystė yra stiprus pašaukimas, kurio neveikia laikas"

Kai kurie dalykai niekada nesikeičia. Nesvarbu, jums ketveri ar septyniasdešimt ketveri, kartais pakanka tik užsimerkti ir pagalvoti apie savo mamą ir širdyje iškart pasidaro šilčiau.
Skaityti plačiau...

Kodėl stiklinė vandens veiksmingiau už dietą?

Organizmo valymas – viena populiariausių pavasario tendencijų. Egzistuoja daugybė metodų ir specialių dietų, kurios žada greitai pašalinti iš organizmo susikaupusius toksinus bei padėti numesti svorio ir įgyti daugiau energijos. Vis tik, anot mitybos specialistų, kalbose apie organizmo valymą – kur kas daugiau mitų nei faktų.
Skaityti plačiau...

Pasaulinė sveikatos diena

Pasaulinė sveikatos diena kasmet minima balandžio 7-ąją. Šių metų sveikatos dienos tema - hipertenzijos prevencija.
Skaityti plačiau...

Homeopatija: natūraliai gydo, tausoja, stiprina

Homeopatija – gydymo sistema, kitaip traktuojanti ligą ir vaistus nei įprastinis gydymas. Pagal jos principus liga yra tikslinga organizmo gynybinė reakcija į suardytą pusiausvyrą ir homotoksinus (susikaupusius nuodus toksinus).
Skaityti plačiau...