„Sveikatos pagirios“: šventinių dienų ir savaitgalių pasekmės

Lietuvos medikai ir vaistininkai artėjančioms Joninėms jau pasirengę. Jų teigimu, po vasaros švenčių, į gydymo įstaigas ir vaistines užsuka ne tik žmonės su sveikatos problemomis, bet, deja ir užplūsta gausus būrys, apsinuodijusių alkoholiu, patyrusių sužalojimus ar kitas traumas būnant neblaiviems. Sveikatos specialistai primena, kad alkoholio vartojimas šiltuoju metų laiku yra itin pavojingas kenksmingas, todėl ragina savo sveikata pasirūpinti iš anksto.
Skaityti plačiau...

Apie organų donorystę – didžiausią žmogaus meilės žmogui išraišką

Ar kada nors susimąstėte apie organų donorystę ir jos prasmę? Apie tai, kad sutikdamas po mirties dovanoti savo organus donorystei, galite išgelbėti sunkiai sergančio žmogaus gyvybę, ir net – ne vieną?
Skaityti plačiau...

Pirmieji kaitresni saulės spinduliai dalija ir nemalonias staigmenas

Nors daugelis įsitikinę, kad saulė pavojinga tik giedromis ir karštomis vasaros dienomis, gyventojai nuo spindulių nukenčia ir nuo pavasarinės, vasaros pradžios saulės, sako vaistininkai ir gydytojai. Jų teigimu, pirmieji kaitresni saulės spinduliai nėra tokie nekalti kaip gali atrodyti, tad, norint išlaikyti sveiką odą, vertėtų jų pasisaugoti.
Skaityti plačiau...

Odos priežiūra pavasariui beldžiantis į duris

Pavasaris – ne tik bundančios gamtos bei permainų metas, bet ir laikas, kada reikia ypatingai pasirūpinti po žiemos nusilpusiu organizmu, šalčio nualinta oda. Kaip pavasarį savimi rūpinasi žymios Lietuvos moterys? Savo asmeninio grožio paslaptimis pasidalijo dainininkės Vaida Genytė ir Nijolė Pareigytė-Rukaitienė bei fotomenininkė Jurga Anusauskienė.
Skaityti plačiau...

Atsakingiau vartoti vaistus padės specialūs lipdukai

Vaistininkai ėmėsi priemonių prieš neatsakingą medikamentų vartojimą. Nepasiklysti namų vaistinėlėje ir veiksmingiau kovoti su įvairiais negalavimais gyventojams padės specialūs informaciniai lipdukai, kurie nuo šiol bus prilipdomi prie įsigyjamų vaistų ar maisto papildų pakuočių.
Skaityti plačiau...

Moterys labiau rūpinasi šeimos narių nei savo pačių sveikata

Moterys linkusios dažniau rūpintis šeimos narių sveikata nei savo pačių, tad dailiosios lyties atstovėms būdingų ligų profilaktika susidomi tik užsiminus apie tai gydytojui ar vaistininkui, pastebi specialistai. Jų teigimu, tai yra viena pagrindinių priežasčių, dėl kurių dažniausios moterų ligos, tokios kaip krūties ir gimdos kaklelio vėžys, diagnozuojamos per vėlai.
Skaityti plačiau...

Žiemos kelionių palydovas - maudžiantis pilvas

Kas antras į kalnus ar šiltus kraštus išsiruošęs lietuvis viešnagės metu patiria virškinimo sutrikimų, taip pat dažnai keliautojus kankina alergijos bei ištinka smulkios traumos, sako vaistininkai. Jų teigimu, iš anksto nepasirūpinus, kaip greitai įveikti šiuos negalavimus, atostogos gali būti sugadintos.
Skaityti plačiau...

Specialistai: dalis sportuojančių tai daro neteisingai

Prieš pradedant sportuoti, labai svarbu yra tinkamai paruošti savo organizmą, nes priešingu atveju, ne tik nepasieksite trokštamų rezultatų, bet ir „užsidirbsite“ rimtų nemalonumų - išsekimą, raumenų mėšlungį ir traumas, sako vaistininkai ir gydytojai.
Skaityti plačiau...

Sveikatos horoskopas 2015 Ožkos (Avies) metams

Sužinokite, ką Jums žada 2015 m. sveikatos horoskopas.
Skaityti plačiau...

Per šventes palinkėkime sau sveikatos

Prieš Naujuosius prasidedantis šventinis maratonas atneša į namus jaudulį ir džiaugsmą, bet kartu ir išmuša mus iš įprastų vėžių. Ką daryti, kad kitiems linkėdami sveikatos, nepamirštumėme ir savęs?
Skaityti plačiau...