CAMELIA kartu su gydytojais klounais pristato naują produktą – „Humoriną“

Vaistinė „Camelia“ kartu su gydytojais klounais pristato naują produktą – „Humoriną“
Skaityti plačiau...

Kaip nepasiklysti vitaminų pasaulyje?

Ar esate girdėję, kaip organizmas, atėjus pavasariui, šaukte šaukia, jog vitaminų atsargos per žiemą išseko ir jas reikia papildyti? Tai parodo sausėjanti oda, lūžinėjantys plaukų galiukai, susilpnėjusi imuninė sistema bei kiti požymiai, dėl kurių galime jausti diskomfortą. Galima bandyti atstatyti organizmo naudingų medžiagų pusiausvyrą renkantis natūralų maistą arba įsigyti vitaminų vaistinėje. Tačiau kaip juos atsirinkti iš gausybės pasiūlos?
Skaityti plačiau...

Saldusis vitaminas C iš Acerola vyšnios

Esant permainingam, drėgnam ir šaltam orui padaugėja peršalimo ligų atvejų. Vieni sloguoja, kiti kosti, treti tik karščiuoja. Norint išvengti peršalimo ligų arba bent sušvelninti simptomus, būtina stiprinti imuninę sistemą – gauti reikiamą vitaminų kiekį.
Skaityti plačiau...

Per šventes - pirmenybė nuoširdžiam bendravimui

Ko gero, daugelis sutiktų, kad ruoštis didžiosioms metų šventėms yra taip pat smagu, kaip ir jas švęsti. Prieš Šv. Kūčias ir Kalėdas laukia galybė malonių rūpesčių ir smulkmenų – apgalvoti dovanas, vaišių stalo receptus, papuošti namus, galų gale, prisiminti visus savo artimuosius, draugus ir pažįstamus – šiukštu nei vieno nepamiršti. Juk šventės yra geriausias metas atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir nukreipti dėmesį į šalia esančius, dovanoti jiems bent nuoširdžią šypseną.
Skaityti plačiau...

2014 m. – Žaliojo medinio Arklio metų – sveikatos horoskopas

Turbūt kiekvienam žmogui gruodžio mėnuo asocijuojasi su švenčių laukimu, blaškymusi ieškant dovanų, dalyvavimu įvairiuose korporatyviniuose vakarėliuose ar tiesiog su šventiniu stalu, kartu su savo artimaisiais ir brangiais žmonėmis. Visais atvejais reikia nepamiršti rūpintis savo sveikata.O ką apie mūsų sveikatą šventiniu laikotarpiu sako ir pataria žvaigždės?
Skaityti plačiau...

Vaistinių lankytojams – penki tūkstančiai kilogramų lietuviškų morkų

Lapkričio 8-ąją užėję į vaistines didmiesčių gyventojai gaus neįprastą sveikos gyvensenos receptą – kaip kovoti su ligomis ir virusais, jiems primins dovanotas šviežių lietuviškų morkų ryšulėlis. Pažymėdamas Europos sveikos mitybos dieną, vaistinių tinklas „Camelia“ kartu su Lietuvos daržovių augintojų asociacija penkiuose didžiuosiuose šalies miestuose išdalins net 5 tonas morkų.
Skaityti plačiau...

Ar įmanoma sveikai jaustis sulaukus 60-ies?

Sveikata - tiek fizinė, tiek emocinė būklė pagyvenusiems žmonėms turbūt yra bene svarbiausias gyvenimo kokybės rodiklis. Vidutinė tikėtina gyvenimo trukmė yra vienas svarbiausių gyventojų sveikatos rodiklių, tiksliausiai parodantis mirtingumo skirtumus.
Skaityti plačiau...

Ar žinome, kas labiausiai trikdo mūsų miegą?

Kuris iš mūsų nėra patyręs, ką reiškia, kai iš nuovargio lipte limpa akys, bet užmigti negali. Nors ir tūkstančius avių mintyse suskaičiuotum? O kas nepažįsta jausmo, kai kaskart verčiantis ant kito šono pabundama arba kai naktimis sapnuojasi košmarai? Pakalbėkime apie miegą. Kas jį trikdo ir ką daryti, norint, kad miegas būtų saldus.
Skaityti plačiau...

Kvapai darbingai dienai

Rytinės energijos galima ieškoti ne tik kavos puodelyje. Kvapas, su kuriuo pradėsite rytą taip pat gali lemti visos dienos nuotaiką. Tinkamai pasirinktas aromatas gali tonizuoti, suteikti energijos ir net padidinti darbingumą.
Skaityti plačiau...

Kaip teisinga mityba gali padėti išlaikyti egzaminus?

Prasidėjus egzaminų sesijai mintys apie sveiką mitybą abituriento ir studento galvoje sukasi retai. O be reikalo. Tinkamas mitybos režimas gali padėti pasiekti kur kas geresnių mokymosi rezultatų.
Skaityti plačiau...