Miško gėrybių mėgėjai neįvertina grybų pavojaus

Įsibėgėjus grybavimo sezonui ir daugėjant grybų kalnų fotografijų socialiniuose tinkluose, rankas trina miško gėrybių rinkėjai, tačiau dalis jų pamiršta, kad grybai gali turėti ne tik vertingų maistinių, bet ir pražūtingų sveikatai savybių.
Skaityti plačiau...

Kas penktas besikreipiantis į vaistinę skundžiasi sveikatos sutrikimais dėl karščių

Nors dauguma Lietuvos gyventojų dejuoja dėl saulės ir šilumos trūkumo, tačiau užklupus didesniems karščiams kas penktas pajunta sveikatos sutrikimus ir kreipiasi pagalbos pas specialistus. Vaistininkai pastebėjo, kad žmonės dažnai neįvertina saulės poveikio ir rizikuoja savo sveikata.
Skaityti plačiau...

J.Anusauskienė: Kas bendro tarp autosporto varžybų ir odos priežiūros?

Pirmą kartą Lietuvoje ir Lenkijoje įvykusio Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo momentus stebėjo bei fotoaparatu fiksavo ir fotomenininkė Jurga Anusauskienė.Pastaruoju metu ji vis dažniau matoma autosporto renginiuose, tačiau žymi moteris nepamiršta, kad aktyvus laisvalaikis vasaros metu veikia ne tik mūsų nuotaiką, bet ir veido odą, todėl jos priežiūrai skiria papildomą dėmesį.
Skaityti plačiau...

Vitaminai ir maisto papildai: išgirsti organizmo signalus ir pasitikėti specialistais

Apie vitaminus ir maisto papildus dažniausiai susimąstome ankstyvą pavasarį, kai po žiemos organizmas tarsi pats prašo pastiprinimo. Tačiau ir karštomis vasaros dienomis organizmas siunčia nerimo signalus, todėl nereikia patiems „išsirašyti vitaminų“, o geriau pasikonsultuoti su specialistais.
Skaityti plačiau...

Specialistai perspėja: birželis – geliančių ir kandančių vabzdžių puolimo mėnuo

Gydytojai ir vaistininkai primena, kad birželis – tai mėnuo, kai įsibėgėja ne tik atostogų sezonas, bet ir trečdaliu padaugėja vabzdžių įgėlimų bei įkandimų skaičius. Lietuvoje gyvenančių vabzdžių įkandimai bei įgėlimai retai kada būna mirtinai pavojingi sveikatai, tačiau specialistai pataria būti budriems, norint išvengti pavojingų sveikatai pasekmių.
Skaityti plačiau...

Su vaistininkų pagalba gydančios šypsenos papildomai pasieks per tūkstantį sergančių vaikų

Sergantiems vaikams šypsenas dovanojantys ir greičiau sveikti padedantys gydytojai - klounai sulaukė visuomenės paramos ir praplėtė savo apsilankymų geografiją. Socialinio projekto „Raudonos nosys Gydytojai klounai" dalyviams galimybę paviešėti ligoninėse mažesniuose šalies miesteliuose suteikė vaistinių tinkle „Camelia“ surinktos lėšos už parduotus specialius juoko preparatus „Humorinus“.
Skaityti plačiau...

Festivalio „Kino pavasaris“ filmas „Gloria“ Lietuvos regionuose pritraukė per 4000 žiūrovų

Gegužės 8-20 d. dešimtyje Lietuvos mažesnių miestų demonstruoto šių metų tarptautinio festivalio „Kino pavasaris“ filmo „Gloria“ seansuose apsilankė daugiau nei 4000 žiūrovų. Tai – kone tiek pat, kiek ši juosta jų sulaukė kovo-balandžio mėn. Vilniuje ir Kaune vykusio festivalio „Kino pavasaris“ metu.
Skaityti plačiau...

Kas trečias skundas vaistinėse – dėl suprastėjusio imuniteto

Įsibėgėjus pavasariui, maždaug trečdalis vaistinių klientų teiraujasi, kaip sustiprinti imunitetą. Specialistų pastebėjimu, dažnai priemonių imamasi per vėlai ir skubotai.
Skaityti plačiau...

J. Anusauskienė: „Didžiausia vertybė - vidinė harmonija“

Kai aplink dalis žmonių nuolat skundžiasi tai prastu oru, tai pinigų stoka, tai bloga nuotaika, garsi prodiuserė ir fotomenininkė Jurga Anusauskienė tik šypsosi. Žinomą moterį kankina tik viena: „nuo šešerių metų turiu vienintelę bėdą – neišsprendžiamą klausimą, kur rasti daugiau laiko. Su visu kitu veiklus ir savimi besirūpinantis žmogus gali pats susitvarkyti“, - įsitikinusi pašnekovė. Jos teigimu, pavasaris gali tapti idealiu metu pakeisti nuolatinę būseną ir imtis svajonių įgyvendinimo.
Skaityti plačiau...

Pasaulinės sveikatos dieną gydytojai-klounai sulaukė paramos iš vaistininkų

Prieš kelerius metus gimęs socialinis projektas „Raudonos nosys“, dovanojantis šypsenas sergantiems vaikams, plečia savo apimtis – nuo šiol gydytojai-klounai galės aplankyti dar daugiau mažųjų pacientų ne tik didmiesčių, bet ir mažesnių regionų ligoninėse. Pagreitį šiai iniciatyvai suteikė prie projekto prisijungęs vaistinių tinklas „Camelia“.
Skaityti plačiau...