Su vaistininkų pagalba gydančios šypsenos papildomai pasieks per tūkstantį sergančių vaikų

Sergantiems vaikams šypsenas dovanojantys ir greičiau sveikti padedantys gydytojai - klounai sulaukė visuomenės paramos ir praplėtė savo apsilankymų geografiją. Socialinio projekto „Raudonos nosys Gydytojai klounai" dalyviams galimybę paviešėti ligoninėse mažesniuose šalies miesteliuose suteikė vaistinių tinkle „Camelia“ surinktos lėšos už parduotus specialius juoko preparatus „Humorinus“.
Skaityti plačiau...

Festivalio „Kino pavasaris“ filmas „Gloria“ Lietuvos regionuose pritraukė per 4000 žiūrovų

Gegužės 8-20 d. dešimtyje Lietuvos mažesnių miestų demonstruoto šių metų tarptautinio festivalio „Kino pavasaris“ filmo „Gloria“ seansuose apsilankė daugiau nei 4000 žiūrovų. Tai – kone tiek pat, kiek ši juosta jų sulaukė kovo-balandžio mėn. Vilniuje ir Kaune vykusio festivalio „Kino pavasaris“ metu.
Skaityti plačiau...

Kas trečias skundas vaistinėse – dėl suprastėjusio imuniteto

Įsibėgėjus pavasariui, maždaug trečdalis vaistinių klientų teiraujasi, kaip sustiprinti imunitetą. Specialistų pastebėjimu, dažnai priemonių imamasi per vėlai ir skubotai.
Skaityti plačiau...

J. Anusauskienė: „Didžiausia vertybė - vidinė harmonija“

Kai aplink dalis žmonių nuolat skundžiasi tai prastu oru, tai pinigų stoka, tai bloga nuotaika, garsi prodiuserė ir fotomenininkė Jurga Anusauskienė tik šypsosi. Žinomą moterį kankina tik viena: „nuo šešerių metų turiu vienintelę bėdą – neišsprendžiamą klausimą, kur rasti daugiau laiko. Su visu kitu veiklus ir savimi besirūpinantis žmogus gali pats susitvarkyti“, - įsitikinusi pašnekovė. Jos teigimu, pavasaris gali tapti idealiu metu pakeisti nuolatinę būseną ir imtis svajonių įgyvendinimo.
Skaityti plačiau...

Pasaulinės sveikatos dieną gydytojai-klounai sulaukė paramos iš vaistininkų

Prieš kelerius metus gimęs socialinis projektas „Raudonos nosys“, dovanojantis šypsenas sergantiems vaikams, plečia savo apimtis – nuo šiol gydytojai-klounai galės aplankyti dar daugiau mažųjų pacientų ne tik didmiesčių, bet ir mažesnių regionų ligoninėse. Pagreitį šiai iniciatyvai suteikė prie projekto prisijungęs vaistinių tinklas „Camelia“.
Skaityti plačiau...

CAMELIA kartu su gydytojais klounais pristato naują produktą – „Humoriną“

Vaistinė „Camelia“ kartu su gydytojais klounais pristato naują produktą – „Humoriną“
Skaityti plačiau...

Kaip nepasiklysti vitaminų pasaulyje?

Ar esate girdėję, kaip organizmas, atėjus pavasariui, šaukte šaukia, jog vitaminų atsargos per žiemą išseko ir jas reikia papildyti? Tai parodo sausėjanti oda, lūžinėjantys plaukų galiukai, susilpnėjusi imuninė sistema bei kiti požymiai, dėl kurių galime jausti diskomfortą. Galima bandyti atstatyti organizmo naudingų medžiagų pusiausvyrą renkantis natūralų maistą arba įsigyti vitaminų vaistinėje. Tačiau kaip juos atsirinkti iš gausybės pasiūlos?
Skaityti plačiau...

Saldusis vitaminas C iš Acerola vyšnios

Esant permainingam, drėgnam ir šaltam orui padaugėja peršalimo ligų atvejų. Vieni sloguoja, kiti kosti, treti tik karščiuoja. Norint išvengti peršalimo ligų arba bent sušvelninti simptomus, būtina stiprinti imuninę sistemą – gauti reikiamą vitaminų kiekį.
Skaityti plačiau...

Per šventes - pirmenybė nuoširdžiam bendravimui

Ko gero, daugelis sutiktų, kad ruoštis didžiosioms metų šventėms yra taip pat smagu, kaip ir jas švęsti. Prieš Šv. Kūčias ir Kalėdas laukia galybė malonių rūpesčių ir smulkmenų – apgalvoti dovanas, vaišių stalo receptus, papuošti namus, galų gale, prisiminti visus savo artimuosius, draugus ir pažįstamus – šiukštu nei vieno nepamiršti. Juk šventės yra geriausias metas atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir nukreipti dėmesį į šalia esančius, dovanoti jiems bent nuoširdžią šypseną.
Skaityti plačiau...

2014 m. – Žaliojo medinio Arklio metų – sveikatos horoskopas

Turbūt kiekvienam žmogui gruodžio mėnuo asocijuojasi su švenčių laukimu, blaškymusi ieškant dovanų, dalyvavimu įvairiuose korporatyviniuose vakarėliuose ar tiesiog su šventiniu stalu, kartu su savo artimaisiais ir brangiais žmonėmis. Visais atvejais reikia nepamiršti rūpintis savo sveikata.O ką apie mūsų sveikatą šventiniu laikotarpiu sako ir pataria žvaigždės?
Skaityti plačiau...