Kerintis padūmavusių akių žvilgsnis. Kaip tokį turėti?

Ruošdamosios šventiniam vakarėliui didesnį dėmesį skiriame makiažui – norime išraiškingo, kerinčio ir patraukiančio dėmesį. Pribloškiamam įspūdžiui sukurti geriausiai tinka vis dar populiarus ir mėgstamas padūmavusių akių makiažas.Kaip jį pasidaryti?
Skaityti plačiau...

Ką valgyti, kad kūno linijos būtų gražios?

Visi žinome patarlę „Nėra blogo oro, tik netinkama apranga". Kalbant apie sveiką mitybą, gražias kūno linijas, šią patarlę galima šiek tiek perfrazuoti „Nėra blogo maisto, tik netinkami maitinimosi įpročiai". Ką derėtų prisiminti, norint pavasarį pasitikti sveikiems, grakštiems ir galbūt... vilkintiems vienu dydžiu mažesnius drabužius?
Skaityti plačiau...

Kad lūpos būtų gražios

Minkštos ir akį traukiančios lūpos – kiekvienos moters puošmena. Norint išlaikyti natūralią lūpų drėgmę, pirmiausia rekomenduojama gerti daug vandens: taip išvengsite jų išsausėjimo.
Skaityti plačiau...

Nemiga: kaip ramiai užmigti?

Naktį gerai neišsimiegojus, kitą dieną ne tik jausite mieguistumą, nuovargį, bet ir būsite nervingi, nesugebėsite susikaupti, pablogės atmintis.
Skaityti plačiau...

Kaip išsaugoti sveikus plaukus?

Plaukai neatsiejama įvaizdžio dalis, o mes norime palikti gerą įspūdį. Tačiau jokie madingi apdarai nepadės, jeigu turėsime pleiskanų, o plaukai bus silpni ir netvarkingi.
Skaityti plačiau...

Vyrams, kuriems rūpi jų išvaizda

Šiuolaikinis vyras supranta, kad, norėdamas atrodyti patraukliai bei galantiškai, privalo save prižiūrėti - kasdien skustis, naudoti specialias, būtent jam skirtas kosmetikos priemones. Ką vertėtų žinoti?
Skaityti plačiau...

Kad žolelės padėtų, o ne pakenktų...

Mūsų senoliai tikėjo, kad per žolines neturint rankoje gėlių, kitokių augalų, į ją savo uodegą gali įkišti pats velnias. Prietarai tegu lieka prietarais, tačiau vasarą surinktos žolelės šaltuoju metų laiku gali tapti tikru sveikatos angelu sargu: padėti išvengti kai kurių ligų, o susirgus - greičiau pasveikti.
Skaityti plačiau...

Kaip atsikratyti karpų?

Karpos – viena labiausiai paplitusių ir nemaloniausių odos ligų. Įveikti karpas gali padėti ir natūrali liaudies medicina.
Skaityti plačiau...

Vasarą odą nudeginti gali tik saulė?

Saulei veikiant odą, joje formuojasi vitaminas D. Pastarasis reguliuoja mineralinių medžiagų apykaitą, stiprina kaulus ir dantis. Tačiau saulės spinduliai odai gali būti ir žalingi. Kada ir kodėl? Ar vien tik jie gali nudeginti, kaip nors kitaip suerzinti odą? Ką reikėtų atminti?
Skaityti plačiau...

Kaip atsiginti kraujasiurbių atakų?

Lietuvoje uodai mirtinų ligų: maliarijos, geltonosios karštinės, filiarijozės ir kitų neplatina, tuo tarpu vertinant pasaulio mirčių, kurias sukėlė gyvių įkandimai, statistiką, uodas puikuojasi pačiame sąrašo viršuje. Tropikų šalyse jis laikomas pavojingesniu net už gyvatę. Nepaisant to, kad „lietuviškus" uodus tam tikra prasme galima laikyti geriečiais, kartais jų įkandimai pridaro nemažai nemalonumų.
Skaityti plačiau...