Kaip išsaugoti sveikus plaukus?

Grožio akademija Profesionalūs patarimai man Kaip išsaugoti sveikus plaukus?

Plaukai neatsiejama įvaizdžio dalis, o mes norime palikti gerą įspūdį. Tačiau jokie madingi apdarai nepadės, jeigu turėsime pleiskanų, o plaukai bus silpni ir netvarkingi. Be abejo, ne kiekvienas gali pasigirti vešliais plaukais, tačiau tikrai kiekvienas gali juos išsitrinkti ir tinkamai prižiūrėti. Sakoma, kad jeigu pačiam nerūpi, kaip atrodai, pagalvok, kad tai gali būti nemalonu aplinkiniams.

Jei galvos oda pleiskanoja

Kartais gerai išsiskirti, būtų originaliam. Tačiau tikrai nenudžiugsite sužinoję, kad vienintelis požymis, pagal kurį Jūs įsimena žmonės, yra pleiskanos. Kita vertus, žinokite, Jūs nesate vieniši: kirpėjų teigimu, pleiskanos - dažniausias jų klientų nusiskundimas.

Pleiskanų atsiradimą gali nulemti pernelyg sausa galvos oda. Nors praktika rodo, kad dažniausiai pleiskanos atsiranda dėl riebios galvos odos. Pleiskanos - galvos odos - dermos liga, o pleiskanų atsiradimo kaltininkas - grybelis (Pitysporum ovale). Manoma, kad šio mikroorganizmo sporų nuolat yra mūsų odoje, tačiau tik susidarius palankioms sąlygoms, jos ima sparčiai daugintis. Kas nulemia tokį šio grybelio aktyvumą? Manoma, kad palankios grybeliui daugintis sąlygos yra stresas, netinkama mityba, imuninės sistemos sutrikimai ar kt. Dėl to kinta odos ląstelės vystymosi ciklas, ir vietoje mėnesio jis tetrunka savaitę. Dėl to ant galvos odos ir ima kauptis pleiskanos.

Kaip pleiskanų atsikratyti?

Svarbiausia, specialistų patarimu, pleiskanų neignoruokite. Antraip, problema tik pagilinsite. Taip pat specialistai rekomenduoja trinkti galvą gana dažnai, jei reikia - kad ir kasdien. Turintiems pleiskanų rekomenduojama naudoti švelnius šampūnus, kurie nedirgina galvos odos ir taip leidžia kontroliuoti, bet negausinti, pleiskanų kiekį. Jeigu šios pradinės priemonės nepadeda, rekomenduojama rinktis specialius šampūnus nuo pleiskanų. Be abejo, visuomet reikia išsiaiškinti, ar padidėjęs galvos odos pleiskanojimas, nėra rimtų lėtinių ligų pasekmė. Manoma, kad pleiskanos, kurių priežastis yra vidinės, t.y. kitų organų ar sistemų sutrikimai, dažniau vargina vyresnius žmones. O jaunesniems gana dažnai pleiskanų atsiradimas - tai tarsi įspėjamasis signalas, pranešantis, kad galvos oda ir plaukai prižiūrimi netinkamai, pvz., per dažnas feno naudojimas ar netinkamas šampūnas. Tiesa, dėl netinkamų šampūnų ir nekokybiškų plaukų dažų pleiskanos gali atsirasti bet kokiame amžiuje.

Rinkdamiesi šampūną nuo pleiskanų patariama nepamiršti, kad dažniausiai kartu vertėtų įsigyti ir tos pačios serijos serumą nuo pleiskanų. Taip gydomąjį priemonių poveikį sustiprinsime.

Rekomenduojame išbandyti ypatingai greitai ir efektyviai veikiantį Suomijos firmos „Cutrin" produktą „BIO+ Active" produktus. Pagrindinė Cutrin „BIO+ Active" priemonių nuo pleiskanų sudedamoji dalis yra Piroctono olaminas. Tai sintetinė veiklioji medžiaga, kuri normalizuoja galvos odos ląstelių atsinaujinimo ciklą. Kaip jau minėjome, jam sutrikus, ir atsiranda pleiskanų. Piroctono olamino veiksmingumas yra daug kartų įrodytas atlikus mokslinius tyrimus. Be to, viena iš sudedamųjų dalių - derva - pakeista veiksmingesniu galvos odą raminamąjį poveikį turinčiu skandinaviškojo kadagio ūglių ekstraktu, kuris pasižymi ir antimikrobiniu efektu. Todėl „BIO+ Active" priemonės nuo pleiskanų akivaizdžiai mažina pleiskanų formavimąsi, galvos odos paraudimus ir niežėjimą.