Odos priežiūra rudenį: gaivinamės po vasaros ir ruošiamės žiemai

Rudenį oda reikalauja specifinės priežiūros, kuri ne tik atgaivintų odą po vasaros, bet ir paruoštų ją šalčiausiam ir žvarbiausiam metų laikui – žiemai.
Skaityti plačiau...

Kaip paversti saulę ne odos priešu, o draugu

Šiltojo sezono malonumai asocijuojasi ne tik su kūną ir sielą džiuginančiu poilsiu, bet ir kaitriais saulės spinduliais, nuo kurių kenčia mūsų oda. Paraudimai, išsausėjimas, jautrumas - tai bene dažniausi sudirgusios odos simptomai, kuriuos vasarą patiria ir dauguma suaugusiųjų, ir vaikų. Kaip jų išvengti?
Skaityti plačiau...

Ir siela džiaugiasi, ir kūnas lieknas

Turbūt ne vienas esame sutikę žmogų, kuris prie šventinio stalo vos prisiliečia prie maisto, paklaustas kodėl, tiesiog liūdnai atsako: laikausi dietos ar liekninuosi. Tačiau lieknas kūnas, tai nėra vien mažiau valgio, tai yra sudėtingas procesas, kuris apima ne tik suderintą mitybą, fizinį aktyvumą, bet ir vidinę būseną.
Skaityti plačiau...

Sveika, graži, madinga – kaip tai pasiekti?

Gyvename šalyje, kur didžiąją metų dalį vėsu, kur lietūs lyja. Turbūt dėl to taip mylime, pasiilgstame ir laukiame žaliojo pavasario, saulėtosios vasaros. Dauguma moterų pavasarį nori pasitikti sveikos, grakščios, gražios ir galbūt... vilkinčios vienu dydžiu mažesnius drabužius. Ką derėtų prisiminti?
Skaityti plačiau...

Sportas šaltuoju sezonu: likti lauke ar rinktis sporto salę?

Atkeliavęs žvarbusis metų laikas net ir mėgstančiuosius aktyviai sportuoti priverčia sulėtinti tempą, o dalį jų – keliauti į sporto salę. Tačiau sporto klubai įkandami ne visiems. Išeitis – sportas gryname ore net spaudžiant šaltukui. Kokie tokio sportavimo pranašumai ir trūkumai?
Skaityti plačiau...

Pasirūpinkime veido odos priežiūra rudenį

Lengvus vasariškus drabužius keičiame į šiltesnius megztukus, bet ar prisimename, kad rudenį taip pat reikia pakeisti ir veido odos priežiūrą? Odai, kaip ir visam žmogaus organizmui, reikia prisitaikyti prie besikeičiančių oro sąlygų, todėl rudeniui turime rinktis kitokias priežiūros priemones nei buvome pratę vasarą.
Skaityti plačiau...

Kaip maitintis, kad oda būtų sveika ir graži?

Vasarą lengva užsimiršti ir dėmesį skirti tik poilsiui. Norint, kad gerų akimirkų nesugadintų saulės spinduliai, reikia nepamiršti, jog karštį, didesnį drėgmės kiekį lengviau įveiksite gerdami daugiau skysčių.
Skaityti plačiau...

Kaip prižiūrėti odą pavasarį?

Žiemos speigams einant į pabaigą vis dažniau atkreipiame dėmesį į savo išvaizdą. Pirmiausia pastebime šalčio, vėjo ir kondicionuojamo oro nualintos odos trūkumus. Ką daryti toliau?
Skaityti plačiau...

Greiti grožio ritualai

Prabangą pasilepinti ilgais grožio malonumais gali sau leisti ne kiekviena. Tačiau net ir greiti grožio ritualai gali būti itin veiksmingi. Šios odos, plaukų ir nagų priežiūros procedūros ne tik telpa net į užimčiausią dienotvarkę, tačiau yra ir draugiškos piniginei.
Skaityti plačiau...

Grožio patarimai keliaujant

Noras kelionėje išlaikyti žavesį ir ribota lagamino talpa. Nesvarbu, ar ruošiatės ilgai lauktoms atostogoms užsienyje, ar savaitgaliui kaime – susikrauti grožio priemonių krepšelį į kelionę yra tikras kompromisų menas. Tačiau gudriai pasirinkusi priemones, sutaupysite vietos suknelėms.
Skaityti plačiau...
Rodyti po 10 20 50