Klausimai/atsakymai

Titulinis Klausimai/atsakymai
Turite klausimų? Neradote atsakymo į juos žemiau?
Užduokite savo klausimą

Sveiki, norėjau paklausti ar "LOTAMILE, prausiklis intymiai higienai tinka naudoti vyrams? Ačiū.

Laba diena,

Vyrams naudoti nerekomenduojama, nes moteriški higienos produktai turi kitokį PH bei drėkinančių medžiagų. Vyrams geriausia naudoti prausiklius ar muilus be kvapikliu ir kitų papildomų medžiagų.

Vaistininkas Lukas M. 

Vartoju orindille kontraceptines tabletes ir netyčia vieną pamečiau, kaip elgtis toliau? Ar tiesiog vieną dieną negerti, ar būtina pirkti naują pakuotę?

Laba diena,

Geriausia būtų įsigyti vaistą pakartotinai, kad būtų pilnas vartojimo ciklas. Kitu atveju, tiesiog bus pakuotė suvartota viena diena ankcčiau, o tai reiškia, kad menstruacijos prasidės anksčiau. Tai neturėtų kelti didelės rizikos, tačiau rekomenduojame pasitarti su gydytoju.

ką daryti kad nekietėtų viduriai

Laba diena,

Šiuo atveju rekomenduotume vartoti daugiau skysčių, taip pat vartoti daugiau skaidulų turinčio maisto, vaisių, daržovių. Fizinis aktyvumas taip pat gali padėti pagerinti virškinimą, nes greitina medžiagų apykaitą, skatiną peristaltiką.

Nepadėjus visada galite kreiptis į "Camelia" vaistininką, kuris Jums vaistinėje suteiks profesionalią konsultaciją pagal Jūsų jaučiamus simptomus.

Vaistininkas Lukas M.

Sveiki. Geriu šiuos vaistus duphaston 10 mg ar nuo jų gali kilti temperatūra ir skaudėti pilvą?

Laba diena, 

Jūsų minėti vaistai šių pašalinių poveikių nesukelia.

Vaistininkas Lukas M.

Sveiki. Sakykite, ar yra kokių preparatų, kutiuose būtų putino uogu. Mane domina natūralus kraujospūdžio mažinimas. Ačiū už atsakymą.

Laba diena, 

Savo vaistinių asortimente neturime preparatų su putino uogomis. Kraujospūdžio mažinimui dažniausiai naudojamas valerijonas, sukatžolė, gudobelė, rečiau naudojami apyniai, pipirmėtė, melisa.

Vaistininkas Lukas M.

Sveiki,geriu vitaminus cinkas (plaukai,nagai,oda) ir vitamina A+E vaistinej sake galiu ,kartu gerti abu, bet dar nusipirkau gelezis+B12 ,kadangi truksta organizme gelezies ,jauciu nuovargi,ar nepakens visus geriat ,vienus ryte ,kitus perpiet geriu.

Laba diena, 

Galite gerti visus, visi vitaminai vieni kitus papildo.

Vaistininkas Lukas M.

pastaruoju metu visada svaigsta galva,jauciuosi pavarges,raudonos akys. nezinau gal truksta vitaminu ar reikia kokiu vaistu.

Laba diena, 

Reikėtų išsiaiškinti viso to priežastį. Tai gali būti pervargimas, stresas, nemiga arba ligos požymis. Nuovargio jausmą ir galvos svaigimą gali iššaukti žemas hemoglobinas. Rekomenduojame pasidaryti bendrą kraujo tyrimą arba apsilankyti „Camelia“ vaistinėje, kur Jums suteiksime pilną profesionalią konsultaciją.

Vaistininkas Lukas M.

Sveiki, jau kuri laiką jaučiu skausmą kairės galvos pusės viršugalvyje. Skausmas būna stiprus, trunkantis iki keletos sekundžių jaučiamas nevisada. Kas tai galėtų būti?

Laba diena,

Tai gali būti neuralginis skausmas dėl nervų uždegimo arba komplikacijo po herpes simplex viruso. Ar pavartojus vaistų nuo skausmo sumažėja skausmas? Geriausia būtų kreiptis į šeimos gydytoją arba neurologą.

Vaistininkas Lukas M.

Ar labai pavojinga yra išgerti Bonke Žuvų taukų? Ar gali kilti pavojus gyvybei ar pnš.prašau atsakyti arčiausiu laiku

Laba diena,

Gali būti A ir D vitaminų hipervitaminozė. Šių vitaminų perteklius gali kauptis kepenyse ir ilgainiui sukelti pažeidimus. Nerekomenduojama vartoti daugiau nei nurodyta ant vartojimo instrukcijų.

Vaistininkas Lukas M.

Laba diena, Ar galima vartoti moteriai inofolic + D3 vitamino capsules o vyrui welman conception vitaminus + D3 vitaminą? Ar dera šie vitaminai ir ar nebus kokio šalutinio poveikio ar mažo pasisavinimo reikalingų medžiagų? Ačiū

Laba diena, 

Vartoti galima, poveikio pasisavinimui nesumažins.

Vaistininkas Lukas M.