Klausimai/atsakymai

Titulinis Klausimai/atsakymai
Turite klausimų? Neradote atsakymo į juos žemiau?
Užduokite savo klausimą

Sveiki,geriu vitaminus cinkas (plaukai,nagai,oda) ir vitamina A+E vaistinej sake galiu ,kartu gerti abu, bet dar nusipirkau gelezis+B12 ,kadangi truksta organizme gelezies ,jauciu nuovargi,ar nepakens visus geriat ,vienus ryte ,kitus perpiet geriu.

Laba diena, 

Galite gerti visus, visi vitaminai vieni kitus papildo.

Vaistininkas Lukas M.

pastaruoju metu visada svaigsta galva,jauciuosi pavarges,raudonos akys. nezinau gal truksta vitaminu ar reikia kokiu vaistu.

Laba diena, 

Reikėtų išsiaiškinti viso to priežastį. Tai gali būti pervargimas, stresas, nemiga arba ligos požymis. Nuovargio jausmą ir galvos svaigimą gali iššaukti žemas hemoglobinas. Rekomenduojame pasidaryti bendrą kraujo tyrimą arba apsilankyti „Camelia“ vaistinėje, kur Jums suteiksime pilną profesionalią konsultaciją.

Vaistininkas Lukas M.

Sveiki, jau kuri laiką jaučiu skausmą kairės galvos pusės viršugalvyje. Skausmas būna stiprus, trunkantis iki keletos sekundžių jaučiamas nevisada. Kas tai galėtų būti?

Laba diena,

Tai gali būti neuralginis skausmas dėl nervų uždegimo arba komplikacijo po herpes simplex viruso. Ar pavartojus vaistų nuo skausmo sumažėja skausmas? Geriausia būtų kreiptis į šeimos gydytoją arba neurologą.

Vaistininkas Lukas M.

Ar labai pavojinga yra išgerti Bonke Žuvų taukų? Ar gali kilti pavojus gyvybei ar pnš.prašau atsakyti arčiausiu laiku

Laba diena,

Gali būti A ir D vitaminų hipervitaminozė. Šių vitaminų perteklius gali kauptis kepenyse ir ilgainiui sukelti pažeidimus. Nerekomenduojama vartoti daugiau nei nurodyta ant vartojimo instrukcijų.

Vaistininkas Lukas M.

Laba diena, Ar galima vartoti moteriai inofolic + D3 vitamino capsules o vyrui welman conception vitaminus + D3 vitaminą? Ar dera šie vitaminai ir ar nebus kokio šalutinio poveikio ar mažo pasisavinimo reikalingų medžiagų? Ačiū

Laba diena, 

Vartoti galima, poveikio pasisavinimui nesumažins.

Vaistininkas Lukas M.

Laba dieną, Aš norečiau pasidometi ar galima vartoti Perfectyl vitaminus nesčioms? Nes niekur nerandu atsakymo

Laba diena, 

Taip, šį preparatą vartoti galima, jis yra saugus nėštumo metu.

Vaistininkas Lukas M.

Sveiki, vartojau Roaccutaną. Turėjau vidutinio sunkumo aknę, gydymo metu labai sausėjo oda, drėkinimui naudojau Bioderma Sebium Hydra. Dabar mano oda normali, nebesausėja, kartais atsiranda spuogų kaktos ir skruostų srityje. Praėjo 3 mėnesiai po Roaccutano vartojimo, tad turiu klausimą: kokį drėkinamąjį kremą, šveitiklį, kaukę turėčiau rinktis kasdienei veido priežiūrai (ar normaliai, ar problematiškai veido odai)? Gal galėtumėt rekomenduot konkrečias priemones (svarbu, kad gerai drėkintų, nekimštų porų ir aknė vėl negrįžtų) Dėkoju už Jūsų laiką ir pagalbą.

Laba diena. Jei tiko „Bioderma“ kosmetikos linija, ją galite naudoti ir toliau. Drėkinimui galima pamėginti „Biodermos Sebium Hydra“ kremą, veido valymui tiktų „Bioderma“ švelnus riebios ir mišrios odos gelinis prausiklis, šveitiklis turėtų būti su vidutinėmis granulėmis pvz.: Šveitiklis veidui MINCER PHARMA VITA-C INFUSION 612 drėkinamasis. Kaukės dar galite ir nenaudoti, bet galima pabandyti drėkinamąsias „Biocell“ ar PFC panašaus tipo kaukes. Visos kasdienės veido priežiūros priemonės turėtų būti skirtos normaliai, į riebumą linkusiai odai (jei veido T zona yra šiek tiek riebesnė, nei skruostai).

Sveiki, man 15 metų. Ant veido turiu daug nedidelių apgamų, norėčiau juos pašalinti. Skaičiau, kad įmanoma svogūnų sultimis, yra vaistinėse visokių tepaliukų. Ar šiuo metu įmanoma nusipirkti apgamus šalinantį tepaliuką? Ačiū.

Laba diena,

Apgamų namų sąlygomis ar netradiciniais metodais šalinti nerekomenduojama ir to reikėtų nedaryti. Labai svarbu išsiaiškinti apgamų kilmę, formą, pagal tai bus nustatytas šalinimo metodas. Reikėtų kreiptis į dermatologą.

Vaistininkas Lukas M.

 

Laba diena, anukui 1,5 mėn. vaiko miegas labai neramus, verkia, irzlus. Mama pati nemaitina, naudojam maisteli Fricolac comfort. Jau viska išbandem: lašiukai nuo pilvo putimo, pankolio arbatele, gerasias bakterijas... ir vistiek tas pats, gal galetumete patarti ka dar galima pamegint?

Laba diena,

Galite pabandyti "Notta" lašus. Mažyliams duoti po 5 lašus 3 kartus per parą.

Vaistininkas Lukas M. 

Sveiki, mano kūdikis (3 mėn.) vartoja vitamino D lašiukus, rašo atidarius vartoti 2 mėn. Jau pradėjome naują buteliuką, o ką daryti su senuoju? Ten dar likę beveik pusė buteliuko, nes vartojome tik po 3 lašiukus kasdien. Ar jau tą aliejuką išmesti? O gal jį galima tepti? pvz galvytę nuo pleiskanyčių prieš maudynes?

Laba diena,

Po dviejų mėnesių šie lašai nebetinkami vartojimui. Jų nei gerti, nei vartoti išoriškai nerekomenduojama.

Vaistininkas Lukas M.