Apie peršalimą ir atsakingą antibiotikų vartojimą

Atšalus orams į vaistines užsuka vis daugiau peršalimo ligomis sergančių pacientų. Pagrindinis klausimas, užduodamas vaistininkui, kaip greičiau pasveikti arba kaip nuo peršalimo apsisaugoti.
Skaityti plačiau...

Apie vyrų sveikatą

Vyras skiriasi nuo moters (kitos lyties žmogaus) didesniu ūgiu, specifiniu kūno sudėjimu, lytinių organų sandara, medžiagų apykaita, kraujo sudėtimi, hormonų balansu. Ką reikia žinoti apie skirtingo amžiaus vyrų sveikatą?
Skaityti plačiau...

Organizmo stiprinimas

Mūsų imunitetas atlieka puikų darbą kasdien saugodamas organizmą nuo įvairių ligų sukėlėjų. Tačiau retsykiais jis susilpnėja ir mes susergame. Ar įmanoma padėti savo imuninei sistemai? Ar svarbu tai, ką valgai? Ar gali padėti tam tikri vitaminai ir augalai? Kokie kiti gyvenimo būdo pokyčiai, kurie gali padėti?
Skaityti plačiau...

Moters organizmo poreikiai skirtingais gyvenimo periodais skiriasi

Moteris nuo vyro skiriasi anatomija, fiziologija ir psichologija. Fiziologiniai skirtumai tarp vyrų ir moterų neapsiriboja vien lyties skirtumais. Net spalvų ir kvapų suvokimas, gebėjimas matyti tamsoje bei daugybė kitų dalykų gana stipriai skiriasi. O svarbiausia – moterų organizmas pritaikytas naujos gyvybės paleidimui į pasaulį, todėl nuolatos kinta. Dėl šios priežasties įvairaus amžiaus moterims reikia ypatingai rūpintis savo sveikata.
Skaityti plačiau...

Sloga

Sloga arba rinitas – tai nosies ertmės gleivinės uždegimas, kuriam būdingi keli požymiai: nosies užburkimas, išskyros iš nosies, čiaudulys, nosies niežulys. Kodėl bėga nosis? Kaip gydyti slogą?
Skaityti plačiau...

Kosulys

Kosulys – tai apsauginė organizmo reakcija, kylanti dėl kvėpavimo takų dirginimo. Kvėpavimo takus gali sudirginti gleivės, dūmai, įkvepiamos cheminės medžiagos, svetimkūnis ir kt. faktoriai. Kosint nevalingai susitraukia raumenys, oras išstumiamas iš apatinių (plaučių) ir viršutinių kvėpavimo takų (gerklės, nosies, burnos).
Skaityti plačiau...

Antibiotikai – vartokime juos tinkamai

Antibiotikai – tai ne analgetikai, jie nemalšina skausmo, bendro negalavimo ir karšiavimo. Apie atsakingą antibiotikų vartojimą pataria profesionalūs CAMELIA vaistininkai.
Skaityti plačiau...

Skausmas

Skausmas - tai nemalonūs pojūčiai ir emocijos, susiję su esamu ar galimu audinių pažeidimu. Jis skirstomas į ūminį (trumpalaikis) ir lėtinį (trunka ne mažiau tris mėnesius).
Skaityti plačiau...

Traumos

Nesunkios traumos – tai minkštųjų audinių, raumenų ir raiščių pažeidimai. Dažniausiai pasitaiko įvairūs sumušimai, raiščių ir sausgyslių patempimai, raumenų pažeidimai. Kokios yra traumų priežastys ir kaip jas gydyti?
Skaityti plačiau...

Nudegimai

Dažniausiai pasitaikantys nudegimai buityje atsiranda po odos kontakto su aukštos temperatūros medžiaga. Saulės nudegimus sukelia UV spinduliuotė. Nudegimus taip pat gali sukelti elektros iškrovos, įvairios cheminės medžiagos. Kaip nuo jų apsisaugoti ir prireikus gydyti?
Skaityti plačiau...
Rodyti po 10 20 50