Vyrų kosmetikos krepšelyje – ne tik priemonės skutimuisi

Sveika veido oda suteikia pasitikėjimo savimi tiek moterims, tiek vyrams. Vyrai, norintys išvengti odos problemų, kasdien turėtų rasti laiko ne tik skutimuisi, bet ir veido odos valymui bei drėkinimui. Taigi kokios priemonės turėtų atsirasti kiekvieno vyro kosmetikos krepšelyje?
Skaityti plačiau...

Kada vaikai gali pradėti naudotis išmaniaisiais prietaisais ir žiūrėti televizorių?

Daugelio šiandienos vaikų laisvalaikis neįsivaizduojamas be planšetinio kompiuterio, mobilaus telefono ir televizoriaus. Vis tik tėvai gūžčioja pečiais, nes nežino, nuo kada galima mažyliui leisti pradėti jais naudotis, kad būtų padaryta kuo mažesnė žala jų regėjimui.
Skaityti plačiau...

Ką reikia žinoti apie riebios odos priežiūrą?

Odos riebumas priklauso nuo riebalinių liaukučių, gaminančių sebumą (riebų skystį), veiklos aktyvumo. Jei jos pernelyg aktyvios, oda greitai riebaluojasi. Dėl riebios odos gali būti kalta brendimo, nėštumo, menopauzės laikotarpiu sutrikusi hormoninė pusiausvyra, taip pat menstruacinio ciklo sutrikimai, kiaušidžių bei hipofizės ligos. Įtakos gali turėti ir paveldimumas, netinkama mityba, vartojami kontraceptikai.
Skaityti plačiau...

Kaip sustiprinti svarbiausią žmogaus organą – širdį?

Širdis yra svarbiausias mūsų raumuo. Jeigu kiti raumenys ilsisi, kai mes miegame, tai širdis niekada nesustoja dirbusi iki paskutinės mūsų gyvenimo dienos. Ji yra mūsų organizmo variklis. Širdžiai susitraukiant kraujas kraujotakos sistema pasiekia visus vidaus organus ir audinius. Kai širdis plaka tolygiai, mes jos net nejaučiame, tačiau atsiradę net ir, atrodytų, nedideli sutrikimai gali signalizuoti apie rimtas ligas.
Skaityti plačiau...

Makiažo TOP 5 tendencijos: kaip puošimės šį rudenį?

Makiažas – vienas iš būdų išreikšti save, savo pojūčius, idėjas ir stilių. Vis tik nors geriausia makiažą derinti prie asmeninio stiliaus ir veido bruožų, mada diktuoja savo taisykles. Tad kokios makiažo tendencijos vyrauja šių metų rudenį?
Skaityti plačiau...

Veido valymo priemonės: kuo jos skiriasi ir kaip tinkamai išsirinkti

Veido odos valymas – viena svarbiausių odos procedūrų tiek ryte, tiek vakare, jei norime, kad oda būtų graži, lygi ir sveika. Vakare negalima eiti miegoti nenuvalius makiažo ir per dieną nusėdusių dulkių, susikaupusių riebalų. Nešvarumai ant odos kaupiasi ir naktį, nes organizme vyksta aktyvus ląstelių regeneracijos procesas.
Skaityti plačiau...

Kaip išsirinkti žuvies taukus ir kokiems žmonėms jie reikalingi?

Atėjus rudeniui daugelis nori sustiprinti savo imunitetą, kad apsisaugotų nuo įvairių šaltojo sezono virusų ir bakterijų. Patarimų yra daug ir įvairių. Vieni pataria organizmą papildyti vitaminų C ir E atsargomis, kiti rekomenduoja nepamiršti beta karotino, cinko ir seleno, tačiau mokslininkai jau seniai įsitikino, kad vienas būtiniausių produktų žmogaus organizmui visą gyvenimą yra žuvų taukai.
Skaityti plačiau...

Kaip teisingai rūpintis kaklo ir dekolte sritimi?

Veido oda moterys paprastai rūpintis pradedama paauglystėje. Jau brendimo laikotarpiu jos pastebi, kad ji kinta: vienų tampa riebi, linkusi į spuogus, kitų – sausa ir šerpetojanti. Kaklo oda dažniausiai nekelia problemų nei paauglystėje, nei jaunystėje, dėl to jai skiriama mažai dėmesio. Vis tik brandžiame amžiuje kaklo oda viena pirmųjų išduoda, kiek žmogui metų.
Skaityti plačiau...

Artėja ruduo – metas peržiūrėti ne tik aprangą, bet ir kosmetiką

Nors vasariška šiluma mus vis dar džiugina, bet pažvelgę į kalendorių matome, kad ruduo artėja. Tai reiškia, kad reikėtų ne tik peržiūrėti savo garderobą, išsitraukti iš tolimesnių lentynų šiltesnius drabužius ir apavą, bet ir peržiūrėti naudojamas kosmetikos priemones.
Skaityti plačiau...

Brandžios moters makiažas: kodėl geriau rinktis šviesias spalvas bei kokiomis priemonėmis ryškinti antakius?

Bėgantys metai palieka pėdsakus kiekvienos moters veide: veido bruožai tampa nebe tokie ryškūs, oda praranda elastingumą, atsiranda pigmentinių dėmių, išryškėja kapiliarų tinklas, ratilai po akimis. Norisi griebtis dekoratyvinės kosmetikos ir veidą atjauninti, užmaskuoti atsiradusius trūkumus, paryškinti gražiausius bruožus. Tačiau brandžios moters makiažas gerokai skiriasi nuo to, kurį darėtės būdama jauna.
Skaityti plačiau...