Makiažo TOP 5 tendencijos: kaip puošimės šį rudenį?

Makiažas – vienas iš būdų išreikšti save, savo pojūčius, idėjas ir stilių. Vis tik nors geriausia makiažą derinti prie asmeninio stiliaus ir veido bruožų, mada diktuoja savo taisykles. Tad kokios makiažo tendencijos vyrauja šių metų rudenį?
Skaityti plačiau...

Veido valymo priemonės: kuo jos skiriasi ir kaip tinkamai išsirinkti

Veido odos valymas – viena svarbiausių odos procedūrų tiek ryte, tiek vakare, jei norime, kad oda būtų graži, lygi ir sveika. Vakare negalima eiti miegoti nenuvalius makiažo ir per dieną nusėdusių dulkių, susikaupusių riebalų. Nešvarumai ant odos kaupiasi ir naktį, nes organizme vyksta aktyvus ląstelių regeneracijos procesas.
Skaityti plačiau...

Kaip išsirinkti žuvies taukus ir kokiems žmonėms jie reikalingi?

Atėjus rudeniui daugelis nori sustiprinti savo imunitetą, kad apsisaugotų nuo įvairių šaltojo sezono virusų ir bakterijų. Patarimų yra daug ir įvairių. Vieni pataria organizmą papildyti vitaminų C ir E atsargomis, kiti rekomenduoja nepamiršti beta karotino, cinko ir seleno, tačiau mokslininkai jau seniai įsitikino, kad vienas būtiniausių produktų žmogaus organizmui visą gyvenimą yra žuvų taukai.
Skaityti plačiau...

Kaip teisingai rūpintis kaklo ir dekolte sritimi?

Veido oda moterys paprastai rūpintis pradedama paauglystėje. Jau brendimo laikotarpiu jos pastebi, kad ji kinta: vienų tampa riebi, linkusi į spuogus, kitų – sausa ir šerpetojanti. Kaklo oda dažniausiai nekelia problemų nei paauglystėje, nei jaunystėje, dėl to jai skiriama mažai dėmesio. Vis tik brandžiame amžiuje kaklo oda viena pirmųjų išduoda, kiek žmogui metų.
Skaityti plačiau...

Artėja ruduo – metas peržiūrėti ne tik aprangą, bet ir kosmetiką

Nors vasariška šiluma mus vis dar džiugina, bet pažvelgę į kalendorių matome, kad ruduo artėja. Tai reiškia, kad reikėtų ne tik peržiūrėti savo garderobą, išsitraukti iš tolimesnių lentynų šiltesnius drabužius ir apavą, bet ir peržiūrėti naudojamas kosmetikos priemones.
Skaityti plačiau...

Brandžios moters makiažas: kodėl geriau rinktis šviesias spalvas bei kokiomis priemonėmis ryškinti antakius?

Bėgantys metai palieka pėdsakus kiekvienos moters veide: veido bruožai tampa nebe tokie ryškūs, oda praranda elastingumą, atsiranda pigmentinių dėmių, išryškėja kapiliarų tinklas, ratilai po akimis. Norisi griebtis dekoratyvinės kosmetikos ir veidą atjauninti, užmaskuoti atsiradusius trūkumus, paryškinti gražiausius bruožus. Tačiau brandžios moters makiažas gerokai skiriasi nuo to, kurį darėtės būdama jauna.
Skaityti plačiau...

Makiažas vasarą: be ko neapseisime, o ko verčiau atsisakyti?

Dauguma Lietuvos moterų ir merginų šią vasarą renkasi dabar itin madingą lengvą, natūraliai atrodantį makiažą, o jam susikurti naudoja drėkinamąjį kremą, apsaugantį nuo saulės spindulių poveikio, blakstienų tušą, mineralinę birią pudrą ir lūpų blizgį. Būtent šias kosmetikos priemones dažniausiai naudojančios makiažui vasarą nurodė moterys, dalyvavusios mažų kainų vaistinių tinklo „Camelia“ socialiniame tinkle „Facebook“ surengtoje apklausoje.
Skaityti plačiau...

Kaip tinkamai skusti, jog nebūtų pažeista oda ir neįaugtų plaukeliai?

Šiltuoju metų laiku kiekviena moteris rūpinasi glotnia kūno oda. Ir čia plaukeliai – nepageidaujami. Tokiu atveju dažniausiai griebiamasi skustuvo, nes tai greita ir efektyvi plaukelių šalinimo procedūra.
Skaityti plačiau...

Visą dieną išliekantis makiažas vasarą – misija įmanoma

Šiltuoju metų laiku moterys priverstos dažniau žvilgterėti į veidrodėlį ir pasitikrinti, ar makiažas yra savo vietoje. Įprasti vasaros palydovai, tokie kaip karštis, prakaitas ir vanduo yra didžiausi įprastos dekoratyvinės kosmetikos priešai. Dėl šios priežasties vandeniui atspari kosmetika yra nepamainoma vasarą ir užima garbingą vietą turbūt kiekvienos moters kosmetinėje.
Skaityti plačiau...

Plaukai greitai riebaluojasi ne tik vasarą – kodėl ir ką daryti?

Sveiki ir gražūs plaukai ne tik moterų, bet ir vyrų puošmena. Tačiau ne visus jie džiugina. Greitai besiriebaluojantys plaukai jų savininkams sukelia nemažai rūpesčių. Šią vasarą, kai saulė mus lepina, daugiau prakaituojame, tad ir riebių plaukų problemos dar paaštrėja.
Skaityti plačiau...