Brandžios moters makiažas: kodėl geriau rinktis šviesias spalvas bei kokiomis priemonėmis ryškinti antakius?

Bėgantys metai palieka pėdsakus kiekvienos moters veide: veido bruožai tampa nebe tokie ryškūs, oda praranda elastingumą, atsiranda pigmentinių dėmių, išryškėja kapiliarų tinklas, ratilai po akimis. Norisi griebtis dekoratyvinės kosmetikos ir veidą atjauninti, užmaskuoti atsiradusius trūkumus, paryškinti gražiausius bruožus. Tačiau brandžios moters makiažas gerokai skiriasi nuo to, kurį darėtės būdama jauna.
Skaityti plačiau...

Makiažas vasarą: be ko neapseisime, o ko verčiau atsisakyti?

Dauguma Lietuvos moterų ir merginų šią vasarą renkasi dabar itin madingą lengvą, natūraliai atrodantį makiažą, o jam susikurti naudoja drėkinamąjį kremą, apsaugantį nuo saulės spindulių poveikio, blakstienų tušą, mineralinę birią pudrą ir lūpų blizgį. Būtent šias kosmetikos priemones dažniausiai naudojančios makiažui vasarą nurodė moterys, dalyvavusios mažų kainų vaistinių tinklo „Camelia“ socialiniame tinkle „Facebook“ surengtoje apklausoje.
Skaityti plačiau...

Kaip tinkamai skusti, jog nebūtų pažeista oda ir neįaugtų plaukeliai?

Šiltuoju metų laiku kiekviena moteris rūpinasi glotnia kūno oda. Ir čia plaukeliai – nepageidaujami. Tokiu atveju dažniausiai griebiamasi skustuvo, nes tai greita ir efektyvi plaukelių šalinimo procedūra.
Skaityti plačiau...

Visą dieną išliekantis makiažas vasarą – misija įmanoma

Šiltuoju metų laiku moterys priverstos dažniau žvilgterėti į veidrodėlį ir pasitikrinti, ar makiažas yra savo vietoje. Įprasti vasaros palydovai, tokie kaip karštis, prakaitas ir vanduo yra didžiausi įprastos dekoratyvinės kosmetikos priešai. Dėl šios priežasties vandeniui atspari kosmetika yra nepamainoma vasarą ir užima garbingą vietą turbūt kiekvienos moters kosmetinėje.
Skaityti plačiau...

Plaukai greitai riebaluojasi ne tik vasarą – kodėl ir ką daryti?

Sveiki ir gražūs plaukai ne tik moterų, bet ir vyrų puošmena. Tačiau ne visus jie džiugina. Greitai besiriebaluojantys plaukai jų savininkams sukelia nemažai rūpesčių. Šią vasarą, kai saulė mus lepina, daugiau prakaituojame, tad ir riebių plaukų problemos dar paaštrėja.
Skaityti plačiau...

Visuomenės nuomonė: geriausią reputaciją Lietuvoje turinti įmonė – „Camelia“

Nuomonių lyderiai ir sprendimų priėmėjai geriausiai vertina šalyje veikiančių informacinių technologijų įmonių ir paslaugų centrų, o šalies visuomenė – vaistinių ir mažmeninės prekybos tinklų reputaciją. Šiemet renkant 15 įmonių, turinčių geriausią reputaciją tarp šalies gyventojų, pirmą kartą į pirmą vietą pakilo mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“.
Skaityti plačiau...

Kaip tinkamai paruošti veidą ir blakstienas, kad vasarą makiažas išliktų ilgiau

Karštis, drėgmė ir saulė – ne patys palankiausi faktoriai, norint išlaikyti tobulą makiažą visą dieną. O juk tai ypač svarbu šiuo metu, kai vestuvių, krikštynų ir kitų svarbių švenčių maratonas tik įsibėgėja. Tad kaip karštą vasaros dieną išsaugoti makiažą kuo gaivesnį?
Skaityti plačiau...

Specialistai įspėja: pasirūpinkite lauke žaidžiančių vaikų odos apsauga

Vasara vaikams – žaidimų ir pramogų lauke, nesibaigiančių maudynių ir smėlio pilių statymo metas. Nors ir rekomenduojama mažiesiems kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, tačiau specialistai įspėja tėvus, kad jie išliktų budrūs ir tinkamai pasirūpintų lauke žaidžiančių vaikų oda.
Skaityti plačiau...

Kaip prižiūrėti plaukus šiltojo sezonu metu?

Atėjus šiltajam metų sezonui dažnas norime pasidžiaugti geru oru, skubame atostogauti ir pailsėti gamtoje. Išvarginti karščių skubame atsigaivinti vandens telkiniuose arba baseinuose bei mėgautis saulės voniomis. Tačiau visi šie malonūs užsiėmimai gali tapti tikru priešu plaukams.
Skaityti plačiau...

Kokias kosmetikos priemones būtina turėti atostogaujant?

Vasara – atostogų metas. Bene, svarbiausias pasiruošimas prieš kelionę – susikrauti lagaminą ir nepamiršti pačių būtiniausių daiktų. Atostogų kosmetikos krepšelis dažniausiai būna itin planuojamas. Tai aktualu ypač skrendantiems tik su rankiniu bagažu, kur įsidėti galima ne daugiau kaip 10 vienetų talpų, kurių tūris neviršija 100 ml, o kur dar taupoma vieta lagamine. Tačiau net ir vykstant į tokią kelionę itin svarbu pasirūpinti savo odos ir kūno priežiūra.
Skaityti plačiau...