Aktorė Kristina Kazlauskaitė: „Asmenukė man buvo visiškai nauja patirtis“

Sveikatos klubas Naudingi straipsniai Aktorė Kristina Kazlauskaitė: „Asmenukė man buvo visiškai nauja patirtis“

Kristina Kazlauskaitė

Daugybę metų teatro scenoje ir prieš televizijos bei kino kameras praleidusi aktorė Kristina 

Kazlauskaitė sako, nepamėgusi vienintelio nuo profesijos neatsiejamo dalyko – fotosesijų. Tačiau mažų kainų vaistinių tinklo „Camelia“ reklaminiu veidu tapusi aktorė teigia, kad žmonių fotografavimas jai buvo visiškai nauja ir įdomi patirtis.

Norisi užfiksuoti aplinkos grožį, o ne save.

Vaistinės fone drauge su vaistininku asmenukę besidaranti K. Kazlauskaitė užfiksuota naujausiame „Camelia“ reklaminiame klipe. Pasak aktorės, tai jai buvo netikėta patirtis.

„Aš nuoširdžiai labai nemėgstu fotosesijų. Man jau geriau suvaidinti dešimtyje TV laidų negu vieną kartą fotosesijoje pasirodyti. Gal dėl to, kad manau esanti itin nefotogeniška. Tačiau pirma pažintis su asmenuke buvo tikrai įdomi“, – atviravo aktorė.

Paklausta, kokią vietą nuotraukos užima jos gyvenime, aktorė neslepia – pirmiausia, tai galimybė atgaivinti prisiminimus, net grįžti į vaikystę ar jaunystę.

„Kiek pamenu, fotografuotis nemėgau,  o mano mama priešingai – labai stengdavosi, kad šeimos albume būtų gražių, kompoziciškų, „pastatytų“ nuotraukų. Tėvelis savo ruožtu labai mėgo fotografuoti ir nespalvotos fotografijos laikais jis nuotraukas net pats nuspalvindavo. Ir dabar kai žiūriu – be galo gražios tos nuotraukos. Tik atsimenu man išsišiepus stovėti su garbanomis ir už kraštelių ištempta suknele buvo menkas džiaugsmas. Psichologai gal sakytų, kad fotografavimasis man – vaikystės trauma“,  – šypsojosi aktorė.

Aktorė neslepia ir savo, ir mamos namuose turinti nemažai nuotraukų albumų. „Aš nemažai keliauju, tuomet norisi tikrai nufotografuoti. Bet aplinką, tai ką gražaus matau prisiminimui užfiksuoti, o ne vien tik savo veidą į nuotrauką grūsti. Į visas naująsias technologijas aš žiūriu kaip į bendravimo poreikio išraišką. Žmonės nori bendrauti, būti išgirsti ir daro tai, kaip tik sugalvoja“, – svarstė K.Kazlauskaitė.

Vieną gražiausių savo nuotraukų ji teigia pamačiusi reklaminiame stende iš Vilniaus pakeliui į Kauną.

„Neslėpsiu, tą nuotrauką pamačius net krūptelėjau ir tikrai pagalvojau, kad gražus atvaizdas. Juokiausi, kad reikia su mama, sūnumi, marčia nuvažiuoti prie to stendo ir nusifotografuoti atminimui. Manęs nebebus jau, o anūkai galės pamatyti, kad jų močiutė reklaminis veidas buvo“, – sakė aktorė.

Džiaugiasi žiema ir kiekviena diena

Paklausta, kaip sekėsi ištverti didžiuosius žiemos šalčius, K.Kazlauskaitė teigia jų nesureikšminanti, labiausiai besistengianti džiaugtis šia diena.

„Gyvenu gamtoje, atokiau nuo miesto šurmulio, nesilankau ten, kur dideli žmonių susibūrimai. Jie mane išvargina, o ir sveikatos neprideda. Sakyčiau ramybė ir nesiblaškymas man padėjo išvengti žiemiškų ligų. Sveikata stengiuosi profilaktiškai pasirūpinti, o pirmuosius simptomus pajutusi gydausi patikrintais, liaudiškais metodais“, – pasakojo aktorė.

Pasak jos, žiema – malonus, geras metų laikas, leidžiantis ne tik pasidžiaugti sniegu ir šaltuku, bet ir suvokti, kad gamtos ratas suteikia viltį ir leidžia visada išlaikyti tikėjimą geresne ateitimi.

„Gamtoje tikra žiema būtina. Turi ir šaltis savo darbą nuveikti. Čia kaip ir gyvenime – negali niekada pasiduoti, galvoti, kad, va, dabar jau viskas. Laikas nestovi, dalykai keičiasi, todėl labai svarbu džiaugtis kiekviena akimirka, juk ji negrįš. Ir visada reikia žinoti, kad ateis tas pavasaris. Kai tik jam bus laikas“, – šypsojosi aktorė.

_en