Garsios Lietuvos moterys neliko abejingos „Camelia“ grožio naujienoms

Sveikatos klubas Naudingi straipsniai Garsios Lietuvos moterys neliko abejingos „Camelia“ grožio naujienoms

Žymios Lietuvos moterys nuolatos rūpinasi savo išvaizda, stengiasi neatsilikti nuo naujausių grožio ir mados tendencijų. Atlikėjos Oksana Pikul-Jasaitienė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Vaida Genytė ir Kristina Ivanova, stilistė Viktorija Šaulytė,  grožio ir mados blogerė Ieva Pauliukonytė susitiko sostinės „Camelia“ vaistinėje, kurioje buvo pristatomos dekoratyvinės kosmetikos naujienos.

Garsios moterys ne tik susipažino su makiažo naujovėmis, bet ir paryškino savo veido bruožus naujos kosmetikos priemonėmis. 

 

Svarbiausia – nepersistengti

Renginyje dalyvavusios Lietuvoje žymios moterys neslepia, jog makiažas yra labai svarbi jų gyvenimo dalis. Pasak grupės „Yva” narės ir grožio studijos savininkės Kristinos Ivanovos, makiažas yra neatsiejama jos darbo ir gyvenimo dalis. „Dirbant gožio sferoje labai svarbu atrodyti tvarkingai, tačiau svarbiausia, kad su makiažu jausčiausi komfortabiliai”, – įsitikinusi žinoma moteris.

Renginyje dalyvavusi visažistė Oksana Pikul-Jasaitienė, kuri teigia, jog jos makiažo kiekis ir ryškumas labai priklauso nuo to, kokia dienotvarkė yra suplanuota. „Makiažas skiriasi nuo to, ką tą dieną veiksiu: ar laukia darbiniai susitikimai, ar važiuosiu filmuotis, ar dirbsiu visažiste“, – sako visažistė.

Kokybė už patrauklią kainą

Grožio studijos savininkės K. Ivanovos teigimu, nereikia aklai tikėti, jog brangi kosmetikos priemonė bus tinkama. „Iš tikrųjų, galiu pasakyti, kad negalioja šita taisyklė, jog brangi priemonė – būtinai gera priemonė. Mano kosmetikos krepšelyje galima atrasti įvairiausių priemonių, kurių, pavyzdžiui, pieštuko kaina gali siekti ir pusę euro ar net eurą ir jis bus nuostabus, niekuo nesiskirs nuo to, kuris kainuoja apie 30 eurų ar daugiau. Aš mėgstu eksperimentuoti, ieškoti naujų kosmetikos priemonių“, – teigia K. Ivanova.

Renginyje dalyvavusios Lietuvoje garsios moterys neslepia, kad kosmetikos priemones perka ir vaistinėse. „Kadangi „Camelia“ vaistinė yra ir visai šalia mano grožio studijos, tad dažnai joje apsilankau ir netgi neseniai nusipirkau kelis lūpoms skirtus pieštukus iš naujo dekoratyvinės kosmetikos asortimento“, – sako atlikėja.

Spalio mėnesį įvedus į rinką dekoratyvinės kosmetikos priemones, kurios pasižymi geromis kainomis, kosmetikos asortimentas pasipildė net 700 naujų priemonių, kurias galima įsigyti daugiau nei 330 „Camelia“ vaistinių visoje Lietuvoje.