Paaiškėjo pirmieji „Camelia“ 25 metų jubiliejaus didžiojo žaidimo laimėtojai

Sveikatos klubas Naudingi straipsniai Paaiškėjo pirmieji „Camelia“ 25 metų jubiliejaus didžiojo žaidimo laimėtojai

Vaistinių tinklas „Camelia“, šiais metais švenčiantis savo 25-erių metų jubiliejų, dar balandžio pradžioje paskelbė neįtikėtiną žinią. Norėdama atsidėkoti savo lojalies pirkėjams, „Camelia“ suteikė progą 50 pirkėjų laimėti didžiuosius prizus – televizorius, skalbimo mašinas, šaldytuvus, o vienam laimingajam gegužės pabaigoje atiteks automobilis „Toyota Corolla“.

Pirmieji 25 žaidimo laimingieji paaiškėjo balandžio 20 dieną, kuomet pagal naują konceptą atnaujintoje vaistinėje sostinėje, Jakšto g. 3, šventės atidarymo metu buvo ištraukti laimingi bilietai. Šventės metu taip pat vyko žinomų moterų diskusija, kurios metu buvo kalbama apie tai, koks žmogus jaučiasi ir yra laimingas, kaip prisivilioti sėkmę – juk laimėjimas žaidime, kuriame dalyvauja tūkstančiai, neabejotinai yra didelė laimė.

Livijos Gradauskienė vedamos diskusijos metu žinomos moterys pasidalino mintimis, kas joms yra laimė ir kada jaučiasi laimingos. „Man laimė yra kai mano vaikai neserga, kai atrandu laiko sekmadienį pabūti su šeima ir pasižiūrėti šeimai skirtą filmuką, jo metu užkandžiauti, o po to kibti į darbus ir visi kartu susitvarkyti namus“, – naujos koncepcijos „Camelia“ vaistinės atidarymo renginyje per diskusiją apie tai, kas moterį daro laimingą, kalbėjo TV laidų vedėja Indrė Stonkuvienė.

Priežasčių ir dalykų, kurie leidžia moterims pasijusti laimingoms buvo įvardintos kelios dešimtys. Vienos moterys laimingesnėmis tampa, kai atgaivina savo veido odą – palepina ją kauke, kitos – kai pasidažo ryškiai lūpas. Dar kitoms moterims veidą nušviečia šypsena tuomet, kai jos žino, kad jų buitis sutvarkyta, o namuose visi buities prietaisai puikiai veikia ir visi šeimos nariai yra sveiki.

Knygų autorė, žurnalistė ir TV laidų vedėja Lavija Šurnaitė-Kairienė pripažįsta, kad jai laimę suteikia net maži kasdieniniai dalykai. „Man nereikia laukti kažkokio ypatingo įvykio ar kelionės, kad pasijusčiau gerai. Man net patinka mano rutina, kas kitus žmones slegia, nes tai ir yra tikrasis gyvenimas – kas vyksta kasdien, o ne progomis. Tad investuoju į kasdienybę, o ne išskirtines progas“, – atviravo žurnalistė.

Šventiniame renginyje taip pat apsilankė ir apie laimę bei grožį diskutavo aktorė Kristina Kazlauskaitė, stilistė Viktorija Šaulytė, dainininkė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė. 

Tačiau viso renginio svarbiausia akimirka tapo „25 metų jubiliejaus didžiojo žaidimo“ laimingų bilietų traukimas. Laiminguosius bilietus buvo patikėta ištraukti žinomoms šventės viešnioms.

L.Šurnaitės ranka lėmė, kad 10 „Philips“ televizorių atiteko: Ramutei Puplešienei, Rimai Ambrolaitienei,  Žanetai Šalnytei, Astai Sapetkienei, Ramunei Šečkuvienei, Nijolei Ambraziūnienei, Renatai Rimkutei, Janinai Razminienei, Edvardui Kriaučiūnui, Steponui Ulskiui.

I.Stonkuvienė paskelbė, kad 5 BEKO šaldytuvus laimėjo: Jonas Račkauskas, Regina Sudnienė, Helena Gurnevič, Vladas Malyginas, Rūta Kreivienė.

Paskelbti 10 laimingųjų, kuriems atiteko „Samsung“ skalbimo mašinos, buvo pakviesta „Camelia“ veidas ir ambasadorė, aktorė K.Kazlauskaitė. Ji lėmė, jog prizai atiteko: Lilijai Maksimovič, Igoriui Lapin, Birutei Darčianovienei, Elenai Genovaitei Vaiciekienei, Aldonai Sofijai Urbanavičiūtei, Vidai Simonavičienei, Eglei Butėnaitei, Steponui Ulskiui, Cezarinai Gajevskajai, Boženai Šidlauskienei.

Dar 25 laimingieji, kurie laimės likusius didžiuosius prizus, paaiškės antrojo žaidimo bilietų traukimo metu. Žaidimas vyks iki gegužės 20 dienos. Antrojo bilietų traukimo metu bus ištrauktas ir vienas ypatingas bilietas – jis laimės naujutėlaitį automobilį „Toyota Corolla“. Visi norintys dar turi galimybę dalyvauti jubiliejiniame žaidime. Tam tereikia vaistinėje „Camelia“ įsigyti prekių už daugiau nei 15 eurų, užpildyti žaidimo bilietą ir įmesti jį į vaistinėje esančią žaidimo urną. Visi dalyviai taip pat turi galimybę laimėti 70 000 momentinių prizų.