Sveikatos horoskopas 2017 metams. Kas mūsų laukia?

Sveikatos klubas Naudingi straipsniai Sveikatos horoskopas 2017 metams. Kas mūsų laukia?

2017-ieji sveikatos požiūriu daugeliui Zodiako ženklų bus palankūs. Tiesa, kai kurie ženklai kovos su stresu ir polinkiu į antsvorį. Metų globėjas – Ugninis Gaidys – linkęs į atkaklų tikslų siekimą ir norą padaryti daugiau nei įmanoma, o šios savybės svarbios visiems, besirūpinantiems sveika gyvensena ir aktyviu laisvalaikiu. Svarbiausia – nepersistengti siekiant užsibrėžtų tikslų, neignoruoti specialistų patarimų bei pagalbos, įsiklausyti į save.

Avinas

Metus pradėsite žvalūs, pilni energijos bei pasitikėjimo savimi. Tačiau stebėkite save ir nepersidirbkite – rizikuojate nualinti organizmą. Jeigu pradėsite jaustis irzlūs, nervingi ir prastai miegosite, skirkite dieną poilsiui arba apsilankykite pas gydytoją. Ankstyvą pavasarį galite darytis mieguisti ir apatiški – tai bus ženklas, kad per mažai dėmesio skiriate savo sveikatai – leiskite laiko gryname ore, susitikite su draugais, daugiau dėmesio skirkite artimiesiems ir jokiu būdu neužsidarykite namuose. Pavasariui įsibėgėjus pagerės sveikata ir nuotaika, o vasarą, jei nepersitempsite darbuose, tapsite itin žvalūs, darbingi.

Jautis

2017–aisiais Jaučių sveikata bus jų pačių rankose. Svarbiausia – įsiklausyti į kūno siunčiamus signalus, neignoruoti skausmo, nenumoti ranka į įtartiną maudimą. Viskas, ką jaučiate, yra tikra ir svarbu, todėl jei nerimaujate – geriau kartą pasikonsultuoti su specialistu nei dešimt kartų spėlioti. Įpusėjus metams bei atšilus orams pagerės ir sveikata, tačiau ir tada nepamirškite rūpintis savimi, nes svarbiausia ateinančių metų taisyklė Jaučiams – meilė sau.

Dvyniai

2016 metai kai kuriems Dvyniams buvo įtempti. Sveikata reikalavo daug dėmesio, o medikų durys varstytos dažniau nei norėtųsi. Ateinantys metai bus lengvesni, bet privalote išmokti vieną taisyklę – sveikata reikia rūpintis ne tik tada, kai prispaudžia bėdos, savimi privalu rūpintis visada. 2017-ieji – puikus laikas susitvarkyti poilsio ir darbo režimą, daugiau judėti, sveikiau maitintis. Ugninio Gaidžio metais tai padaryti bus lengviau nei įprastai.

Vėžys

Vėžiai dažnai yra jautrūs ir pažeidžiami. Todėl ir 2017 metais labai svarbu pasirūpinti gera psichologine savijauta. Nesivelkite į nereikalingus ginčus, bendraukite tik su tais žmonėmis, kurie Jums nekelia streso ir nemalonių išgyvenimų. Kitais metais Vėžiams rekomenduojama praktikuoti jogą, pilatesą ar kitą ramų sportą, kuris ne tik lavina kūną, bet ir padeda psichologiškai atsipalaiduoti. Venkite persivalgymo, atidžiau stebėkite, kaip aplinka, maistas, žmonės veikia jūsų nuotaikas, išgyvenimus. Šie metai itin palankūs ieškantiems harmoningo santykio su savimi ir savo kūnu.

Liūtas

Paprastai Liūtai trykšta energija ir gera nuotaika. Gyvybingumas ir įgimtas pozityvumas Liūtams padeda nugalėti fizinius ir psichologinius negalavimus. Labai dažnai sveikata priklauso nuo nuotaikos, vidinių išgyvenimų. Liūtai tai žino ir neleidžia sau liūdėti. Visgi stresas ar nemalonios ligos pasiveja ir energingus žmones, todėl kitais metais svarbiausia bus nepersitempti, leisti sau stabtelti. Gyvenimo šventę galima švęsti ir lėtesniu tempu.

Mergelė

Mergelė yra kruopštus ir savo sveikata itin besirūpinantis Zodiako ženklas. Galbūt todėl rimtesnių susirgimų ir negalavimų dažniausiai išvengia. Sveika mityba ir sportas – šio ženklo kasdienybė. Mergelėms svarbu nepamiršti, kad psichologine sveikata rūpintis taip pat privalu. 2017 metai gali būti permainingi daugelyje sričių, todėl pasirūpinkite, kad būtumėte ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai tvirti, pasirengę visiems gyvenimo siurprizams.

Svarstyklės

2017 metais Svarstyklių ženklo atstovams derėtų pasirūpinti savo sąnariais ar nugara. Tai – negalavimai, į kuriuos ilgą laiką buvo nekreipiamas dėmesys. Patartina atsargiau judėti, kreiptis į specialistą, masažistą, kuris galėtų profesionaliai pagelbėti. Svarbiausia – nekentėkite. Ateinančiais metais Svarstyklėms taip pat derėtų susirūpinti ir dėl besikeičiančių kūno apimčių. Maistas šio ženklo žmonėms teikia begalinį džiaugsmą ir neretai atneša ne vieną papildomą, bet nepageidaujamą kilogramą.

Skorpionas

Skorpionai pasižymi didele vidine energija ir psichologine ištverme. Tai Zodiako ženklas, kuris ilgą laiką gali kentėti psichologinį ir fizinį skausmą. Tiesa ta, kad to visiškai nereikia. Skorpionams svarbu įsisąmoninti, kad energijos ir tvirtybės klodai nėra neišsemiami. Darbo ir poilsio balansas, dėmesys sau turėtų būti 2017 m. Skorpionų prioritetai.

Šaulys

Sveikatos srityje didesnių problemų neturėtų kilti, tačiau svarbu atminti, kad 2017 m. žvaigždės Šauliams pataria nepiktnaudžiauti riebiu maistu ir alkoholiu. Patartina sumažinti gyvulinės kilmės maisto produktų vartojimą, rinktis natūralų, neriebų maistą ir nepamiršti gerti daug vandens. Pasirūpinę paprasčiausiais dalykais daugiau dėmesio galėsite skirti mėgstamai veiklai bei artimiausiems žmonėms.

Ožiaragis

Ateinančiais metais Ožiaragiai galės džiaugtis stipria sveikata bei energijos pertekliumi. Visgi tai nėra priežastis nesirūpinti savimi – nepamirškite aktyvaus gyvenimo būdo, raskite laiko poilsiui. Juk perdegti taip lengva. Šiltuoju metų laiku venkite rizikingų užsiėmimų ar fizinių veiklų – 2017 m. šio ženklo atstovams būtina saugoti kaulus, sąnarius. Taip pat patartina nesijaudinti dėl menkniekių, daugiau ilsėtis.

Vandenis

Gaidžio metais Vandeniai jausis gerai. Koją pakišti gali nebent nenumaldomas noras mėgautis skaniu maistu. Todėl Vandeniams rekomenduojama mėgautis gyvenimu, bet nepiktnaudžiauti jo teikiamais malonumais. Smalsus ir žingeidus Vandenis galėtų iškelti sau tikslą – pamėginti naują mitybos planą, sporto ar meditacijos rūšį, o gal – trumpam atsisakyti mėsos ar riebių produktų. Viskas naudinga, kas apgalvota ir daroma atsakingai.

Žuvys

2017 metais Žuvys galės džiaugtis stipria sveikata tuomet, jei laiku apsilankys pas medikus. Žuvys yra linkusios numoti ranka į savo negalavimus, o tai gali grėsti rimtais nemalonumais. Sveikata svarbu rūpintis ne tik tada, kai skauda, o visą laiką.  Žuvys labai altruistiškos, nuolat mėgina padėti ir gelbėti kitus, todėl neretai pamiršta savo poreikius. Todėl 2017 m. didžiausias prioritetas turėtumėte būti jūs pats. Ilsėkitės ir skirkite laiko sau.