Vitaminai – kūno kuras, būtinas gerai savijautai ir sveikatai

Po ilgos žiemos atėjus pavasariui, neretai pastebime, kad trūksta jėgų, išsausėjusi ir papilkėjusi oda, ir net saulei žaismingai šviečiant pro langą, nuotaika išlieka slogi. Visus šiuos simptomus gali sukelti vitaminų stoka. Mažų kainų vaistinių tinklo „Camelia“ specialistė Žydrūnė Muzikevičiūtė sako, kad įprastai sveikam žmogui užtenka vitaminų, gaunamų su maistu, ir tų, kurie natūraliai gaminami organizme.
Skaityti plačiau...

Kaip nepasiduoti rudens melancholijai?

Kerinčiomis spalvomis, šviesiomis ūkanomis pasidabinęs ruduo turi ir kitą pusę: kur kas mažiau saulės, trumpėjančios dienos, šalna geliantys rytai – visa tai smogia it liūdnas kontrastas ką tik pasibaigusiai vasarai. Kaip nepersiimti niūria nuotaika po atostogų ir išlikti pozityviai nusiteikusiems pataria mažų kainų vaistinės „Camelia“ specialistai.
Skaityti plačiau...

Kaip gauti vitaminų su maistu?

Norint reikiamą dozę vitaminų gauti su maistu, reikėtų rinktis subalansuotą pilnavertį maistą, remtis maisto piramide. Profesionalaus „Camelia“ vaistininko patarimai.
Skaityti plačiau...

Kaip suvaldyti emocijas ir apsaugoti organizmą?

Emocijos – tai daiktų ar reiškinių sukelti malonūs (teigiamos emocijos) arba nemalonūs (neigiamos emocijos) pojūčiai. Negalima įsivaizduoti mūsų gyvenimo be emocijų, nes tas pats žmogus ir veikia, ir jaučia, ir pergyvena. Kaip su jomis susigyventi, suvaldyti, kad gyvenimas nebūtų vien emocija?
Skaityti plačiau...

Karštuoju metų laiku – ypatingas dėmesys širdžiai

Dažnai Lietuvoje girdime, kai žmonės skundžiasi „kada gi ateis vasara, daugiau saulės ir šilumos“, tačiau „atėjus vasarai“ dar dažniau girdime, kad įsismarkavus karščiams pradeda streikuoti žmonių organizmai. Kodėl mūsų organizmas taip audringai reaguoja į kylantį termometro gyvsidabrio stulpelį, konsultuoja „Camelia“ vaistininkė Jūratė Švarcaitė.
Skaityti plačiau...

Pirmoji pagalba ištikus saulės smūgiui

Vasara. Saulė. Paplūdimys. Pačios idealiausios atostogos, per kurias dažnai pamirštame saugotis nuo itin karštos saulės. Valandų valandas degindamiesi saulėje nepridengta galva galime greitai perkaisti.
Skaityti plačiau...

Kaip apsaugoti širdį karštą vasarą?

Džiaugiamės pagaliau atėjusios vasaros malonumais ir labai dažnai pamirštame, kad per karščius sveikata reikia rūpintis dar labiau nei įprastai. Vasaros kaitra ypač apkrauna gyvybę palaikantį organą – širdį, todėl itin atidžiai savimi rūpintis ir laikytis paprastų, medikų rekomenduojamų taisyklių turėtų ne tik širdies bėdų turintys žmonės, bet ir visi sveikieji.
Skaityti plačiau...

Slidinėjimo pramogos: ką verta žinoti?

Jau prasidėjo slidinėjimo karštligė. Ši pramoga daugeliui asocijuojasi su daugybe sniego ir nuostabiais kalnų vaizdais. Ką reikėtų žinoti naujokams, kad mėgavimasis žiemos pramogomis būtų saugus ir po atostogų grįžtume sveiki?
Skaityti plačiau...

10 patarimų: ką daryti peršalus?

Peršalimas paprastai trunka 7-10 dienų. Jį įveikti padeda įvairūs liaudiški būdai. Taip pat tinkamas darbo ir poilsio režimas, pakankamas miego kiekis, visavertė mityba. Svarbu atminti, jog organizmo atsparumą peršalimo ligoms mažina žalingi įpročiai, nuolatinis triukšmas, stresas, nervinė įtampa. Visa tai silpnina imunitetą.
Skaityti plačiau...

Karščiavimas: kada ignoruoti pavojinga?

Olandijos mokslininkai nustatė, kad priartėjus prie draugo, šeimos nario ar mylimo žmogaus per 60 centimetrų, mūsų kūno temperatūra pakyla net dviem laipsniais. Vis dėlto, temperatūrą veikia ne tik malonios emocijos.
Skaityti plačiau...
Rodyti po 10 20 50