Garsaus fotomenininko svajonėse - Oksana Pikul

Oksana Pikul - Jasaitienė - gražiausia Lietuvos pramogų pasaulio moteris? Bent jau tuo neabejoja garsus fotomenininkas Saulius Paukštys, kuriam dainininkė taip imponuoja, jog susitikimą su ja vyras pavadino viena iš gyvenimo svajonių. Apie ką akis į akį kalbėjosi bohemiškas menininkas ir pop žvaigždutė galima sužinoti šiandien, 21.15 val. LRT eteryje vyksiančiame šou „Svajonę turiu“.
Skaityti plačiau...

„Svajonę turiu“ ragina žengti ten, kur veda širdis

Spalio mėnesį startavusi vyresnio amžiaus lietuvių svajones pildanti „Camelia“ iniciatyva - televizijos projektas „Svajonę turiu“ pradžiugino jau apie tris dešimtis gyventojų, o milijonams parodė, kad niekad neverta prarasti vilties ir eiti tvirtu žingsniu link to, ko trokšta širdis.
Skaityti plačiau...

TV projekte: 55 metų prieniškės svajonė pamatyti savo namus iš paukščio skrydžio

Trys Lietuvos gyventojai troško patirti kažką naujo savo gyvenime - kaip jiems sekėsi, bus galima pamatyti šiandien, 21.15 val. LRT eteryje vyksiančiame televizijos šou „Svajonę turiu“.
Skaityti plačiau...

Ruošdamasis Dakarui B. Vanagas spėjo išpildyti lenktynių fano svajonę

Bandydamas naują automobilį, skirtą Dakaro raliui, Benediktas Vanagas pasikvietė neįprastą „šturmaną“ - poną Kęstutį iš Varėnos. Kokių įspūdžių patyrė varėniškis bus galima pamatyti šiandien, 21.15 val. LRT eteryje vyksiančiame televizijos šou „Svajone turiu“.
Skaityti plačiau...

TV projekte - žemiškos moterų svajonės - nuo vairavimo iki avių auginimo

Ilgus dešimtmečius automobilio nevairavusi 70-metė ponia Vida prisiminė, ką reiškia sukioti vairą ir spausti greičio pedalą, ūkininkė Gražina apsisprendė dėl savo seniai puoselėto troškimo auginti avis, o aštuonis mažylius iš vaikų globos namų priglaudusi ponia Alvyra bent dienai pabėgo nuo kasdienių rūpesčių ir pasilepino sanatorijoje.
Skaityti plačiau...

Kaip močiutė išgelbėjo anūką nuo patyčių

Pastebėjusi, kad jos pirmokas anūkas sulaukia bendraamžių pajuokų dėl atlėpusių ausyčių, močiutė ryžosi spręsti problemą - pasidalino šia bėda su televizijos šou „Svajone turiu“ rengėjais. Kaip televizijos laida padėjo močiutei ir jos anūkui, bus galima pamatyti šiandien, 21.15 val. LRT eteryje.
Skaityti plačiau...

Po šešiasdešimties metų - išsvajotas laisvo kritimo jausmas

Televizijos šou „Svajonę turiu“ parodė, kad Ukmergė yra vienas tų miestų, kuriuose vyresnio amžiaus žmonės svajoja drąsiausiai. Ir ne tik svajoja, bet ir ryžtasi konkretiems veiksmams. LRT televizijos eteryje pasirodys tik ketvirtoji laida, tačiau jų metu buvo išpildytos jau trijų ukmergiškių svajonės. Naujausia jų - ponios Margaritos šuolis parašiutu.
Skaityti plačiau...

Pirmą kartą gyvenime apsilankiusi grožio centre 66 metų vilnietė patyrė palaimą

Ilgus metus su pavydu ir smalsumu žiūrėjusi į kosmetologijos centruose pasigražinusias moteris, ponia Danguolė krimtosi, kad pati neturi lėšų apsilankyti pas grožio specialistus. Televizijos šou „Svajonę turiu“ ponia Danguolė ne tik užpildė šią gyvenimo spragą, bet ir patyrė įspūdžių, kuriuos prilygino palaimai.
Skaityti plačiau...

Išpildyta svajonė pamatyti gyvus delfinus praskaidrino kaunietės gyvenimą

Keturis dešimtmečius delfinų atvaizdus kolekcionuojanti ponia Leonarda iki gyvenimo galo prisimins, kaip pirmą kartą pakštelėjo gyvam jūrų žinduoliui į nosį. Kokių nuotykių patyrė delfinų apsuptyje atsidūrusi kaunietė, bus galima pamatyti antrojoje televizijos šou „Svajonę turiu“ laidoje šį ketvirtadienį LRT eteryje.
Skaityti plačiau...

Televizijos projekte išsipildė dvi ukmergiškių svajonės

Vyresnio amžiaus gyventojų svajones pildantis televizijos projektas „Svajonę turiu“ neprasprūdo ir pro ukmergiškių akis. Nors kol kas LRT eteryje buvo parodyta tik viena laida, o antroji dar laukia savo eilės, abejose dalyvavo ir Ukmergės gyventojai, kurie namo grįžo pakylėti.
Skaityti plačiau...
Rodyti po 10 20 50