Vaistinės naujienos

Titulinis Vaistinės naujienos

Visuomenės nuomonė: geriausią reputaciją Lietuvoje turinti įmonė – „Camelia“

2018-06-29

Nuomonių lyderiai ir sprendimų priėmėjai geriausiai vertina šalyje veikiančių informacinių technologijų įmonių ir paslaugų centrų, o šalies visuomenė – vaistinių ir mažmeninės prekybos tinklų reputaciją. Šiemet renkant 15 įmonių, turinčių geriausią reputaciją tarp šalies gyventojų, pirmą kartą į pirmą vietą pakilo mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“.
Skaityti plačiau...

Vilniaus oro uoste duris atvėrė „Camelia Airport“ vaistinė

2017-08-23

Rugpjūčio 18 d., vėl atsidarius Vilniaus oro uostui, kartu duris atvėrė ir išskirtinė „Camelia Airport“ vaistinė. Prestižinėje vietoje atidarytos vaistinės vedėja Daiva Nedveckienė pasakoja, kuo dažniausiai prieš skrydį apsirūpina keleiviai ir kokios taisyklės galioja vartojantiems receptinius vaistus.
Skaityti plačiau...

Utenoje – nauja vaistinė CAMELIA

2016-12-16

Artėjant didžiausioms metų šventėms Utenoje, J. Bartašiaus g. 1-1, duris atvėrė vaistinė „Camelia“.
Skaityti plačiau...

„Camelia“ pradeda iniciatyvą „Rinkis vaistus atsakingai"

2016-11-03

Susirūpinus dėl nepakankamo visuomenės informuotumo apie vaistus ir jų kainas, apie teisėtas vaistųpardavimo vietas bei racionalų vaistų vartojimą, vaistinės kartu su asociacijomis pradeda viešumo kampaniją „Rinkis vaistus atsakingai“.
Skaityti plačiau...

CAMELIA - įsimintiniausių reklamų dešimtuke

2016-10-21

Tarp didžiausių šalies prekinių ženklų („Lidl“, Omnitel“, Maxima, Tele2 ir kt.) atsidūrė ir vaistinių tinklas CAMELIA, kurio įvaizdinė reklama su charizmatiškąja aktore Kristina Kazlauskaite dalinasi 9-10 vietomis.
Skaityti plačiau...

CAMELIA vaistininkai pirmieji pradeda teikti farmacinės rūpybos paslaugas

2016-09-30

Nuo šiol vaistinėse besilankantys pacientai sulauks dar daugiau individualaus dėmesio ir išsamesnių konsultacijų. Vaistininkai, išklausę kursus specialioms kompetencijoms įgyti, ne tik kaip iki šiol konsultuos pacientus apie vaistus bei racionalų jų vartojimą, bet ir daugiau dėmesio skirs sergantiesiems lėtinėmis ligomis, ypač astma ir lėtine obstrukcine plaučių liga (LOPL), konsultuos dėl nesunkių negalavimų bei teiks informaciją apie profilaktines programas. Pirmieji tam reikiamą kvalifikaciją įgijo ir konsultacijas pradės mažų kainų tinklo „Camelia“ specialistai.
Skaityti plačiau...

„Camelia“ klientai sutaupė per 15 milijonų eurų

2016-05-17

Vaistinių tinklas „Camelia“ per 2015 metus suteikė 15,5 mln. eurų nuolaidų klientams, pasinaudojusiems lojalumo kortelėmis. Palyginti su 2014 m., suteiktų nuolaidų suma išaugo 23 proc.
Skaityti plačiau...

Mažų kainų vaistinė „Camelia“ - centriniame Plungės turguje

2016-03-22

Neseniai rekonstruotame centriniame Plungės turguje duris atvėrė ir nauja mažų kainų vaistinė „Camelia“, kuri persikėlusi iš V. Mačernio g. 4 į naujas, modernias patalpas Laisvės 5, klientams siūlys ne tik kokybišką aptarnavimą, bet ir žemas kainas.
Skaityti plačiau...

„Camelia“ privalumai - mažos kainos ir profesionalus konsultavimas

2016-02-24

Viešosios nuomonės tyrimai rodo, kad Lietuvos vaistinėse besilankančių žmonių įpročiai keičiasi: vietoj patogumo vis dažniau renkasi mažas kainas.
Skaityti plačiau...

„Camelia“ e-vaistinė pirmoji nereceptinius vaistus pristatys į namus

2016-02-03

Didžiausias vaistinių tinklas „Camelia“ pirmieji Lietuvos vaistinių rinkoje pradėjo teikti nereceptinių vaistų pristatymo į namus paslaugą. Nuo šiol ne tik grožio prekes, bet ir nereceptinius vaistinius preparatus internetu užsisakę gyventojai juos gaus nurodytu adresu.
Skaityti plačiau...